Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

 

Chodzilo mi o scorpio i vr.

Ok. Ale scorpio to praktycznie nowa generacja. Nawet chyba ma być większa róźnica w mocy miedzy scorpio a one niż miedzy one a 360. Tylko na razie nie będą odcinać pępowiny w trybie natychmiastowym jak to jest np. z wii u.

 

XO 8x mocniejszy od X360 a Scorpio według plotek 4-6x od XO, nie znana jest dokładna specyfikacja tylko 6Tera, 12GB i konkretne CPU a nie to badziewie co jest w XO i Plejkach.

 

No i to nie jest nowa generacja tylko XO na wypasie. Konsola dla wyjadaczy którzy chcą lepszej grafiki i VR.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To niedługo pewnie rzucą na produkcje, może przyśpieszą trochę premierę :) Oby tylko nikt nie upierał się przy tym 4k. Podłączyłem sobie pieca pod TV na weekend i ograłem parę gierek w 4k i dupa w sumie, żadnego wow czy coś, z dwóch metrów przy 65 calach nie ma różnicy między tym, a FHD. Prawdziwe (pipi)nięcie i opad szczeny to był HDR jak dla mnie. Powinni zająć się rozwojem HDR, efektów i fizyki w grach, a rozdzielczość może jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza

Procek od AMD? Sweet Jesus, co ich tak te intele bolą? W domu sprawdzę na spokojnie, ale powołując się na komentarze pod filmem (tak wiem...) to dostaniemy nie co mocniejsze PS4Pro bez gier. Szczerze? O ile Microsoft nie postawi podczas tegorocznego E3 na nowe IP to PS4Pro pozostanie jedym sprzętem z pewną przyszłością.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Kompletnie nie rozumiem czemu - jak spekuluje DF - znowu zostawiają tego jaguara CPU. Przecież już przy przyroście mocy Pro - 2.3x to wali po oczach, a tutaj ma być lepszy RAM i GPU z 4.5x. Aż tak bardzo chcą mieć 399 na premierę ?

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Statystycznie pewnie większość nie doświadczyła, natomiast niewątpliwie trafiła się duża ilość egzemplarzy o niezadowalającej kulturze pracy.

 

Co do Scorpio, to liczę jednak, że nie będą szli na zbyt duże kompromisy na zasadzie równania ceny do PS4 Pro. Kompromisy zarówno w kwestii wykonania, jak i mocy.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Scorpio ma mieć amd zen i amd vega. To glowny powod, dla którego premiera codopiero w listopadzie 2017 a nie np marcu/ sierpniu. Tako rzecze moja kryształowa kula.

 

No digital foundy ostatnio wrzucil artykul ze raczej zostanie podkrecony Jaguar jak w Pro wiec nie hajpuj bez potrzeby. Ponoc MS za wszelka cene celuje w 399 na start.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...