Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Intergracja z win10 to strzał w kolano? Wyjaśnisz?

Proszę uprzejmie.

 

Co wg Was świadczy o zakupie konsoli? Bo ja kupując Xboxa nie martwiłem się raczej tym, że multiplatformy działają nieco gorzej niż na PS4. Nie obchodzily mnie słabsze bebechy tylko gry. Tak, te na wyłączność. Jarałem się Scaleboundem, Halo 5, podobaly mi się Ryse, KI i DR3. Do tego remaster Gearsów i Ori.

 

Teraz tej ekscytacji już nie ma. Cenie MS za dobrą jakość usług choćby przez gry dawane w GwG i często dobre promocje w Dealach. Ale to już prawie nie konsola z duszą jak PS4, która ma do zaoferowania coś wiecej. Lubię Xboxa ale ten kierunek mi nie odpowiada bo traci to swój konsolowy sens.

 

Oczywiście już widzę jak Wy podczas ogłoszenia tego na E3 pialiście z zachwytu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dusza, konsola xd jezu co to za bełkot. A jak gry z ps4 można ograc w usłudze ps now nawet na lodowce to dziwnym trafem te gry maja mniej duszy?

 

Ori wyszedl na steam nagle to czyni go gorszą grą?

 

Ciężki tok myślenia. Ja kupuje konsolę i na niej gram, mało mnie interesuje, ze moj kolega kupił sobie FH 3 na win10 a nie sorry interesuje mnie to bo dzięki temu możemy pograć razem. No kaplica po prostu i koniec konsol.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Konsola, dusza i metafizyka gejmingu. Jak gry z PS4 wychodzą na PC to jakoś nikt nie płacze pomimo tego, że najczęściej to techniczne potworki jak Nier, które odpali laptop z biedry, ale zawsze to z grami z Xone są problemy pomimo tego, że przeciętny konsolowiec ostatni raz widział lepszego PC na swojej pierwszej komunii. Widać to po tematach gdzie ludzi co tutaj ograli chociażby FH3 i Gow4 na PC policzyć można na palcach jednej ręki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Już skończcie ******** o tych ex'ach. Dobre ex'y wychodzą regularnie, ale jak ktoś ma ograniczone upodobania co do gier, to już jego problem. Na każdej konsoli wychodzą zupełnie inne gry i to jest ten plus, że na każdej z nich nie musimy grać w to samo.

Najciekawsze jest to, że te eksy są najważniejsze dla osób, które na X1 umieją wymienić tylko "Hejlo Girsy Forca" (jakby to jeszcze złe było, w CW nie jesteśmy) a poza świętą trójcą to Sunseta, Ori, State of Decay czy Dead Rising to do końca życia nie ruszą. Niesamowite jak ludzie, którzy platformy MS olewali by sikiem prostym niezależnie od liczby dobrych gier na nią tak się martwią o line-up Scorpio. To nawet rozczulające i wzruszające.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pierwszego xboxa mialem ze wzgledu na halo, kroniki riddicka, forze, dooma, midtown madness, fable i ninja gaiden.

X360 ze wzgledu na wiedzmina, gearsy, blue dragon, forze horizon, banjo kazooie, halo 3,4.

Xone mialem przez chwile zeby ograc rise of tomb raider i ryse bo uwielbiam te tematy.

Scorpio kupie ze wzgledu na... yyyyy

Odnośnik do komentarza

Scorpio to XO a niektórzy piszą jakby to był start nowej generacji.

 

Sonowcy jaraja sie horizonem, uncharted, bloodborne, niohem, yakuza, ratchetem.

Dopoki ms nie szedl w strone win na xboxa wychodzily exclusivy czyli powody dla ktorych warto sie zastanawiac nad kupnem konsoli. Teraz zaczyna sie wybor czy lepiej kupic pc czy scorpio. Z jednej strony i na jednym i drugim ms raczej korzysta wiec traca tylko konsolomaniaki.

xDDD  

 

No może to faktycznie robi problem z wyborem platformy dla 0,01% graczy na świecie. XO mimo premiery pro, slima i vr od sony ciągle dobrze się sprzedaje, niby taka FH3 wyszła na PC a na XO sprzedała się w 3mln a na PC 1/50 tego. Zresztą zdradzę ci sekret, gry które wymieniłeś też wyjdą na PC   :daddy:

 

Ktoś tam jeszcze pisał o konsoli z duszą, no sorry ale nie ma tego ani XO ani PS4, konsole z duszą to można było nazwać ps2, gc, xboxa. Już od poprzedniej generacji to się rozmieliło na drobne. Takie trochę (pipi)enie w stylu ''stare samochody to mają duszę''.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Jak wyjdzie jakas fajna gra to kupie. Moze wyjsc tez na pc. Nie przeszkadza mi to bo nie zhanbie sie grajac na pc. Licze na cos na e3.

 

Edit: dobra nie jakas fajna gra tylko gra mocno interesujaca mnie bo zaraz znowu bedzie szal macicy jakis fanatycznych xbotow jak w temacie o horizon. Jakis action rpg dobry czy slasher. Szkoda tego scalebounda

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Na pc już wychodziły gry z 360 np. Alan Wake, gears of war czy mass effect. Co do duszy to okreslilbym to jako sentyment:) pamiętam jak z kuzynem chodziliśmy po kolegach aby zdobyć gazetkę ze wszystkimi kombinacjami ciosów w mortal Kombat 4 na psx czy zarywalismy nocke aby przejść crasha bo nie było akurat karty pamięci:) zapadła mi też w pamięć ninja shadow of darkness I meczarnie przy tym. Jedni mają sentyment do xboxa a inni do sony i tak rozumiem "duszę konsoli":)

Odnośnik do komentarza

Pewnie ze idzie to zrozumiec, nie kazdy tutaj przygode zaczynal od ps2 albo x360. Tylko spedzil dekady grajac na konsoli. Z tym ze niesposob sie niezgodzic ze to raczej juz wspomnienie bo pisac o ps4 czy xone ze maja duze to juz troche beczka. W sumie o ps3 i x360 tez. Moim zdaniem najbardziej na duszy zatracily konsole wtedy kiedy powoli zaczeta odchodzic od splita czy link cabla na rzecz gry multi online. Wtedy wszystko sie zyebalo. Tyle ze tez nie ma co miec do tego pretensji bo to naturalny progres spowowdowany wymaganiami coraz szerszego grona klientow. Bo badzmy szczerzy jak wygladal dostep do gier na psxa a jak na ps4, w klasie to chyba tylko 2 osoby mialy psxa u mnie a teraz kazdybgnoj ma xboxa albo pleja. Tak samo do opisow gier, pamietam jak sie zawiesilem w sh w pamietnej zagadce z pianinem i czekalem 2 tyg az mi listonosz przyniesie extrima z opisem xD no klimat byl ale czy chcialbym do tego teraz wracac, no raczej srednio wygodne a i czasu nie ma tyle co kiedys. Ogolnie nigdy nie rozumialem tych debilnych wojenek, kiedys byl jeden prawilny wrog pc, kiedy wyszedl xbox nigdy nie bylem przeciwko bo konsola to konsola. Konsolomaniaki powinny sie trzymac razem a to co jest teraz to pozal sie boze jakis burdel. Mnie zawsze interesowaly gry a nie konsola na ktorej gram. Serio jakie to ma znaczenie. Pamietam jak sprzedalem ps2 i kupilem kloca bo to jak chodzilo halo, forza czy ninja gaiden po prostu mnie kupilo. Nawet gacka mialem dla windwakera czy re4. Chyba nie ma nic glupszego niz kupienie konsoli dla znaczka. Wlasnie a propos exow na x360 zapomnialem o alan wake. Fantastyczna gra.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...