Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat - albo kupić TV 4k z HDR albo zostać przy obecnym Full HD i wziąć XOX. Mam ochotę, żeby pograć w Forze 7 i Horizon 3 w lepszej jakości, ale nie jestem w stanie kupić obu rzeczy na raz. Jest szansa, że na TV, który obecnie mam XoX mocno przebije to co widziałem na eSce czy nie będzie wielu różnic i lepiej najpierw wymienić TV ?

Wg mnie kompletnie bez sensu. Chcesz lepsza jakosc to pierwsze co wymien tv a nie konsole.

Jak wogole mozna sie zastanawiac majac tv fhd nad kupnem pro czy xox. Nie kumam tego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam dylemat - albo kupić TV 4k z HDR albo zostać przy obecnym Full HD i wziąć XOX. Mam ochotę, żeby pograć w Forze 7 i Horizon 3 w lepszej jakości, ale nie jestem w stanie kupić obu rzeczy na raz. Jest szansa, że na TV, który obecnie mam XoX mocno przebije to co widziałem na eSce czy nie będzie wielu różnic i lepiej najpierw wymienić TV ?

Wg mnie kompletnie bez sensu. Chcesz lepsza jakosc to pierwsze co wymien tv a nie konsole.

Jak wogole mozna sie zastanawiac majac tv fhd nad kupnem pro czy xox. Nie kumam tego

Po prostu chciałem się upewnić, która opcja będzie lepsza, ale tv 4k już kupiony także sprawa już załatwiona, a XOX prędzej czy później też wpadnie

Odnośnik do komentarza

Ja po wymianie fhd na 4k+hdr juz na zwyklej konsoli tyle ze ps4 odczulem bardzo duzy skok jakosciowy, po przesiadce na mocniejszy sprzet juz wogole roznica piekna. Takze spokojnie zostan przy sce a po zmianie tv i tak odczujesz super roznice a potem po kupnie xox bedzie tylko lepiej. Jedyna prawilna kolej rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza

nie zgodzę się, same czasy ładowania między xboxem one fat a S-ką w niektórych tytułach to kilkanaście sekund różnicy na korzyść slimki, w skorpionie, gry ładują się błyskawicznie, juz nie wspomne o czasie instalacji płyty w czytniku. Dla mnie to dealbreaker.

 

to nie jest różnica jak między ps4 fat/slim a pro przy rozdziałce full hd. gry lepiej śmigają na skorpionie (pop up, loadingi) niż na poprzednim sprzęcie.

jeszcze jak kogoś jara robienie zrzutów i filmików z gierek czy inne streamowanie, no to scorpion też tutaj jest opłacalnym zakupem nawet bez posiadania tv4k w domu.

 

MS ma taką szansę wystrzelić z sprzedażą, ale jak zwykle marketing leży i kwiczy. One S to idealny sprzęt dla niedzielniaka co nie wie czego chce, kupuje konsole, potem ea acces lub xbox game passa i ma taki dostęp do biblioteki gier, że nie ogra tego do końca życia. X to już zakup dla osoby wiedzącej czego chce i jak wykorzystać bebechy konsoli. Pomijam scenariusz "kto bogatemu zabroni".

Odnośnik do komentarza

Ja po wymianie fhd na 4k+hdr juz na zwyklej konsoli tyle ze ps4 odczulem bardzo duzy skok jakosciowy, po przesiadce na mocniejszy sprzet juz wogole roznica piekna. Takze spokojnie zostan przy sce a po zmianie tv i tak odczujesz super roznice a potem po kupnie xox bedzie tylko lepiej. Jedyna prawilna kolej rzeczy ;)

Tyle już zauważyłem, OLED tak mi podkręcił jakość gier, że jestem w szoku

Odnośnik do komentarza

Plusy Scorpio na TV 1080p będą tak naprawdę znane dopiero po premierze, ale już pierwsze filmiki wskazują na pewne ulepszenia:

 

Zdecydowanie można liczyć:

- na wspomniane wcześniej szybsze loadingi

- na lepsze tekstury, lepszy draw distance i ewentualnie inne drobne zmiany w jakości grafiki

- na lepszy framerate albo chociaż brak dropów

Odnośnik do komentarza

Jezu jak zwykle te dyskusje, że ej ej przecież stara konsola wcale jeszcze nie jest taka zła xD. Nie warto brać lepszego sprzętu bo wciąż dostępny jest ten gorszy, no pewnie, tak tak. Jak ktoś ma mały budżet to spoko, ale jak ktoś może to nie ma żadnego powodu dla którego miałby nie brać XOX.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest ta sama dyskusja co ps4 standard vs pro. Jeśli ktoś dopiero planuje zakup xboxa to raczej naturalnie powinien wybrać xox jeśli dodatkowe parę stówek nie jest problemem. Korzyści takiego wyboru jest cała masa, dyskusyjna jest tylko wymiana starszego bonera na scorpiona a sens takiej wymiany zleży czy masz telewizor, który w pełni wykorzysta potencjał xox, czy uda ci się sprzedać staruszka itd. Wydaję mi się że wymiana sprzętu prędzej czy później jest nieunikniona kwestia tylko czy warto robić to już teraz czy może lepiej poczekać na jakieś promocje czy idącą w parze upgrade tv.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

za 2100 była edycja "scorpio" day one, jest to edycja mocno limitowana i chyba już niedostępna, za 2200 masz zwykłego xone x.

 

tutaj powinien być dostępny w ludzkiej cenie https://www.microsoft.com/pl-pl/store/d/xbox-one-x-1tb-console/8NQ33JVV1S9V?WT.mc_id=XB1X_PO_092017

trudno też przewidzieć dostępność bąka, nie dość że nowa konsola to okres przedświąteczny i mogą być cyrki z dostępnością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...