Skocz do zawartości

SzczurekPB

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zazwyczaj robie to tak że wykonuje akrobacje i czytam dialog. A że nie mam 6 lat to obydwie rzeczy idą mi dość sprawnie. 

• Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

31 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Kwestia nie tyle oryginału co doboru aktorów. W Polsce większość gier na konsole wciąż sprawia wrażenie dubbingowanych jak pod bajkę.

Nie no stary, nawet najlepszy aktor dubbingowy nie będzie miał tego efektu w post produkcji jak oryginalna scieżka. Chodzi o motion capture tez mord, lip sync wszystko to wszystko lepiej wypada w oryginale i cięzko mi o immersje grając w gierke o pająku z jakimś Boberkiem. 

I tak jak Wredny mówił, Metro gram po rusku z napisami bo po prostu lubie sluchać oryginalnej formy, filmy też wole w oryginale (bajki zwłaszcza) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne masz zmysł pająka. Mnie o wiele lepiej idzie słuchanie i wykonywanie akrobacji

Ja zazwyczaj robie to tak że wykonuje akrobacje i czytam dialog. A że nie mam 6 lat to obydwie rzeczy idą mi dość sprawnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Kalel napisał:

Ja się zatrzymuj na dachu i czekam piterem az przeczytam dialog, przynajmniej gra starczy na dłużej 

• Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolos to jakaś rodzina figaro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz to w ogóle fajnie by było dostać eng wersję gry bez znaczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, niby premiera jutro, a już patcha mi pobiera, nieźle!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Słupek napisał:

faktycznie nie można ustawić eng dub + pl napisy

Nawet przy przestawieniu całego systemu ps4 na język angielski? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwile wam powiem.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozi włącza grę w celu sprawdzenia dla kolegów z forumka czy da się ustawić ang/pl... mija kilka godzin latania pajączkiem po nowym yorku... rozi idzie spać zapominając o e-kolegach, którzy nie mają jeszcze swojej kopii :pawel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Słupek napisał:

teraz to w ogóle fajnie by było dostać eng wersję gry bez znaczka

Ja dokładnie taką wyrwałem. Anglik bez znaczka PL. To samo miałem z God of Warem :)

Ci co mają - też wam tak długo instaluje? Patch Day 1 ma 4 GB i pobrał się migiem, a instalacje pokazuje mi 45 minut :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieee, instaluje się długo, tak jak Voytec powiedział. O języku zaraz napiszę, wrażenia ogólne wieczorem :lapka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Rozi napisał:

Za chwile wam powiem.

@Rozi

Napisz czy są takie scenki jak w starych komiksach. To istotne. 

sgwiPGe.jpg

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się zmienić w grze, jedynie przez język konsoli. Sony :reggie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj sam sobie uścisnąłem dłoń, jak zobaczyłem unboxing kolekcjonerki, ze jej nie kupiłem, bo nie było czego żałować (mała figurka)

Teraz mogę to zrobić drugi raz, bo kretyni z SCEPolska dali Spidera w kategorii gry dla dzieci poniżej 13 lat. A nie będę dla jednej gry zmieniał języka konsoli. A oni nie zmądrzeją i nie dadzą kinówki w patchu. Pogratulować marketingu.

• WTF 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co xd

Powiem tak - muzyka, klimat, bujanie po mieście :ooooooo

Walka to jest kosmos, chyba jeszcze bardziej widowiskowa i płynna niż w Batmanie, o jenysiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 sekund roboty w dashu:dafuq: 

Btw jest możliwe też że w wersji z Uk tak jest w polskiej może być inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przeszedłem pierwszy poziom. To nie jest gra dla mnie. Jest nieintuicyjna, ślamazarna. Poza tym jeśli walka z bossami ma wyglądać jak ta z pierwszym to tragedia. Za dużo cut scenek. Niszczy to immersję.

PS Z tą ślamazarnością chodziło mi o to, że po pająku spodziewałem się czegoś znacznie szybszego! POWAŻNIE:D

Edytowane przez ornit
  • WTF 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Sunsecie movement też rozwijał się po kilku godzinach. Jakby co to możesz mi podesłać swoją kopię, sprawdzę za Ciebie czy dalej jest lepiej. :lapka: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, ornit napisał:

Przeszedłem pierwszy poziom. To nie jest gra dla mnie. Jest nieintuicyjna, ślamazarna. Poza tym jeśli walka z bossami ma wyglądać jak ta z pierwszym to tragedia. Za dużo cut scenek. Niszczy to immersję.

Poczytaj artykuły i filmy dokumentalne na ten temat, w koncu to gra oparta na faktach to ci się inmersja zwiekszy

a tak serio w recenzjach piszą ze początek jest slanazarny i trzeba go przeboleć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 minut temu, ornit napisał:

COOOOOOOOOOOOO XDDDDD

Przecież tutaj jest tak szybko i tyle możliwości, że aż mi się czasami przyciski mylą. Jak się dobrze nauczy systemu walki, odblokuje nowe ruchy, to przeciwnicy będą latać jak szmaty. Chyba nie gramy w tę samą grę, ślamazarna, say whaaaaat xddd Ataki ze ścian, z wyskoku, przejeżdżanie pod nogami, przyklejanie chłopów do ściany, rzucanie chłopami, rzucanie przedmiotami, a te QTE z pierwszym bossem :obama:

Jeszcze raz: ślamazarna XD

Edytowane przez Rozi
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozi prawda to że z dubbingiem głosy ludzi na ulicach i tak są po angielsku xd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem od razu język konsoli, już po pierwszym słowie polskiegu dubbingu, więc nie wiem, ale jest tak XD W recenzji Arhonika było o tej kwestii, nie wiadomo czy to bug, czy nie wszystkie kwestie są nagrane. Nie polecam ogólnie po polsku.

A i żeby nie było, że trigger i boli anus - każdy ma tam jakiś swój gust, ale pisać, że jest ślamazarnie, to ja nawed nie. Walka jest mega przyjemna i IMO trudniejsza niż w Batku, bo jak się nie zwraca uwagi na momenty uniku, to można dostać oklep. Tak, zdechłem dwa razy na pierwszym bossie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
40 minut temu, _Be_ napisał:

Rozi prawda to że z dubbingiem głosy ludzi na ulicach i tak są po angielsku xd?

Mozliwe, ze poprawili to wydanym juz apdejtem.

Update 1.02:

New features:

• Added photo mode.
  • Added Accessibility options and features.

Fixes & Updates:

• Adjusted the aspect ratio of the Controller Layout screen.
  • Rebalanced Suit Mods.
  • Added Suit Power for the Velocity Suit.
  • Addressed and improved various audio related issues.
  • Further improved stability and performance.
  • Addressed various additional issues.
Edytowane przez bebbop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi