Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek
19 minut temu, ragus napisał:

 

b9aw3r.jpg

 

w jedynce też będą

 

1 godzinę temu, nobody napisał:

Coś czuję że nie pokazano jeszcze Lizarda, Green Goblina i Iron Mana. Trailer całkiem oki. Wychodzi że czasem poskradamy się i może amatorsko pouciekamy MJ. 

 

A w dwójce pojawią się Carnage, oraz Venom i odstawią najlepszą adaptację Maximum Carnage. Tak będzie Grażynko.:banderas:

raczej Maximum Brain Demage xd

Odnośnik do komentarza

Kolejny drewniany dubbing od Sony, ale dziś janusze bez tego gierki nie tkną... I znów spaskudzą mi okładkę tym oznaczeniem, a także doliczą 30zł więcej za te jasełka...
 

Pomijając już kwestię tego szajsu, to coś nie bardzo podoba mi się Silver Sable - w komiksie zawsze była sexy, w takim obcisłym wdzianku, no i burza włosów, a tutaj jakaś taka soccer mom trochę...

Silver-Sable-Black-Cat-Movie-Introduces-

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wredny napisał:

Kolejny drewniany dubbing od Sony, ale dziś janusze bez tego gierki nie tkną...

Janusze bo co? Bo wolę grę po polsku? A daj spokój, ktoś tam sobie zagra z dublażem ty w oryginalną wersje i każdy jest szczęśliwy ale nie trzeba pocisnąć tych januszy bo co to nie ja, jestem lepszy bo gram w oryginalne xd

Odnośnik do komentarza

Tylko jak to jest wykonane? Jak można świadomie wybierać taką fuszerkę ponad profesjonalnie przygotowaną wersję, która odda zamysł twórców? Emocje w głosie, odpowiednie akcenty... Rozumiem, że ktoś może nie znać angielskiego (choć w tych czasach to już w sumie nie rozumiem), ale tylko wersja kinowa powinna być opcją, bo przez nią przynajmniej gry nie są droższe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja ciebie rozumiem też nigdy nie gram w gry z dublażem i wole oryginalne wersje ale to nie jest powodu dla którego mam się czuć lepiej z tego powodu od innych ludzi. No i trochę farmazon, że gry z dubbingiem są droższe niż te bez, normalnie kosztują 60$ i tyle, nie sądze że by sprzedawali taniej gdyby się na ten dubbing nie zdecydowali. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Wredny napisał:

Nie zauważyłeś, że ceny exów Sony są zawsze droższe od multiplatform?
Normalnie gierki na premierę w takim Saturnie/MM kosztują około 219zł, a od Sony - 249,-

A MS sprzedawał gry z dubbingiem na poprzedniej generacji za 169zl na premierę jak na przykład Halo 4, to że Sony ustala sobie takie ceny jest spowodowane tym że mogą sobie na to pozwolić. God of War 3 miał dubbing i miał niższą cenę, Ascension już było po detalicznej cenie 269zl sprzedawane jak dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...