Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, milan napisał:

45% plecaków

34% rzezimieszków

12% całusów od Mary Jane

23% selfie

41% zebranych plakatów

2% missions

a mogli postawić na stary dobry korytarzyk

 

możesz do tej listy dodać jeszcze ubisoftowe wieże na które trzeba się wspiąć aby odkryć mapę 

 

Cytat

The parkour button isn't the only inspiration Insomniac's Spider-Man takes from an Ubisoft series, though. In a move that took me completely by surprise, Spider-Man incorporates the archaic mechanic of tower reveals, that is, points of interest that you have to find, travel to, and solve a puzzle at in order to reveal a map of the immediate area, as well as the locations of other points of interests like side missions, challenges, collectables, and Far Cry-style outposts. Each district of Manhattan represented in the game--Chinatown, Greenwich, Financial District, Hell's Kitchen, Midtown, Upper West Side, Central Park, Upper East Side, and Harlem--has a number of towers hidden within them, which you're required to activate before you're even able to see where you're going on your minimap.

 

Odnośnik do komentarza

Juz kiedyś pisałem - jak ktoś ogarnia ubi games tylko od Sony to mu sie spodoba i ta gra, bo raz czy dwa razy w roku taki rak polany świetnym sosem wlatuje wybornie, ale jak ktoś blantmanuje to czuje szybka przebieżke przez story i pchli targ. Ja jeszcze walczę czy brać na premierę, ale juz chyba zaryzykuję i wezmę - wersja z psxa nie do przebicia, ale i tak będzie miło.

Odnośnik do komentarza

Jak to poruszanie się będzie faktycznie tak dobre jak wszyscy piszą, to i te głupie zbieranie znajdziek będzie czystą przyjemnością. 

 

Jest gdzieś jeszcze dostępna edycja limitowana, poza mediaexpertem? Bo podejrzewam, że oni nie zdążą dostarczyć na premierę (choć rezerwację na wszelki wypadek i tak zrobiłem). Czezky dalej ma ten swój "sklepik"? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MBeniek napisał:

Jak to poruszanie się będzie faktycznie tak dobre jak wszyscy piszą, to i te głupie zbieranie znajdziek będzie czystą przyjemnością. 

To jest sama prawda, Sunset miał zbieranie ku,rwa rolek papieru toaletowego (wiecie, gra sie sama smiała z tych gamizmów i zbierania syfu) ale przez to, że poruszanie się po tym świetnie zaprojektowanym świecie było frajdą samą w sobie to gralo się i robiłem wszystko z uśmiechem na ustach. 

 

Jeszcze tylko niech potwierdzą, że mozna wyłączyć większość obrzydliwych elementów HUDu i wjezdzą na premiere 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milan napisał:

I fssut znika po 5 dniach z zyskiem

 

je,bany a god of wara 3 i TLG to jakoś nie miał oporów wziąć ode mnie używek xD

 

o zrobieniu z PS3 verbatim machine już nawet nie wspomnę

 

no tłumacz się, tłumacz

 

z22298980V,Patryk-Jaki--z-prawej---przew

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...