Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne nawiązanie do teksańskiej masakry (scena przy stole) i kilka fajnych ujęć rezydencji, parkingu (od razu skojarzenie z RE2). Coś czuję, że na VR będzie niezła wczuwa. No i jest to konkretny powód do zakupu googli na święta.

 

Ps. Odnośnie 4k i hdr, niby tv sony już mam z 4k i hdr ale nie wiem czy premierowo kupię PS4pro, muszę się zastanowić i na Warsaw Games Week przetestować kilka pozycji.

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty trailer, jaram się. Jest też wersja 1.01 dema i parę zmian:

 

 

Inny obraz obok kominka, pomieszczenie za telefonem (rozwalona ściana), nowa rozmowa telefoniczna, klucz do piwnicy, amunicja do pistoletu, drzwi na poddaszu którymi (nie) można wyjść na zewnątrz, dłoń z którym można połączyć sztuczny palec oraz napis na ścianie informujący o pięciu zamordowowanych

.

Edytowane przez Popi
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się takie promowanie gry przez Capcom. Demo oczywiście do sprawdzenia pozna porą.

 

Wreszcie szykuje się coś godnego od czasów podserii Revelations. Capcom obiecał powrót do korzeni i właśnie to dostaniemy. Raz, ze wraca eksploracja rezydencji A dwa będzie oszczędzanie ammo i zbieranie każdego cennego naboju. Do tego nowy bohater i historia. Mimo wszystko widać, ze tym razem grę tworzy bardziej amerykańskie studio. Jest na co czekać. Koniecznie muszę sprawdzić demo VR gry jeśli pojawi się na targach w stolicy.

Odnośnik do komentarza

 widać, ze tym razem grę tworzy bardziej amerykańskie studio. 

Z wiki:

,,In interviews following the game's announcement at E3 2016, the game's director was revealed to be Koshi Nakanishi, who previously directed Resident Evil: Revelations, leading a development team exclusively from Capcom Japan and numbering about 120 staff.[8][14] However, for the first time in the series, the narrative designer is a westerner, Richard Pearsey,"

 

Wcale nie takie amerykańskie. 

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O kurde, szykuje sie nam kawal porzadnego Residenta

Wczoraj ograłem demo i to już dla mnie nie jest Resident w żadnym stopniu a jakaś inna gra pod jego tytułem.

Na dodatek raczej nieudana podróba genialnego dema PT od Kojimy z grafiką ze wczesnego PS3 (co samo w sobie jest dziwne skoro posiadają silnik z deep down)

 

 

Nie wiem czym tutaj się jarać? Kamerą z oczu? teksańską masakra? Na więcej niż 75-78% na metacritic nie oczekiwałbym. Sorry, ale nie tędy droga, wpierw Capcom podrabiało szootery tpp a teraz somy i inne outlast jakby czegoś sami nie mogli zrobić bez plagiatu  :/

Edytowane przez Kyokushinman
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie no lepiej odcinac kupony i ciagle robic to samo. Dla mnie seria sie skonczyla na RE3, potem to juz pifpaf do fal wrogow i zero klimatu. Tu sie zapowiada gesty klimat. 

Klimatycznie może tak ale, najlepszy i najgrywalniejszy to i tak był RE4.

 

 

 

Veronica byla za(pipi)ista. Pierwszy raz jak gralem na DC to byłem wrecz zachwycowny. Co jakis czas sobie wracam do tej czesci bo jest super.

Ta część jeśli chodzi o horrorowaty klimat to nr 1 serii.

Odnośnik do komentarza

 

O kurde, szykuje sie nam kawal porzadnego Residenta

Wczoraj ograłem demo i to już dla mnie nie jest Resident w żadnym stopniu a jakaś inna gra pod jego tytułem.

Na dodatek raczej nieudana podróba genialnego dema PT od Kojimy z grafiką ze wczesnego PS3 (co samo w sobie jest dziwne skoro posiadają silnik z deep down)

 

 

Nie wiem czym tutaj się jarać? Kamerą z oczu? teksańską masakra? Na więcej niż 75-78% na metacritic nie oczekiwałbym. Sorry, ale nie tędy droga, wpierw Capcom podrabiało szootery tpp a teraz somy i inne outlast jakby czegoś sami nie mogli zrobić bez plagiatu  :/

 

 

Mi sie za(pipi)iscie podoba motyw jak z jakiegos typowego amerykanskiego filmu/ historii. Szalona rodzinka wpieprzajaca ludzkie flaki na surowo bez popity porywa cie( dziennikarza?) i zmusza do tych wszystkich ochydnosci abys pod koniec stal sie ich obiadem. Ale ty przez przypadek uciekasz i zaczynasz walke o przetrwanie...

Fakt to nie brzmi jak Resident, ale ciagle fajny pomysl...

Odnośnik do komentarza

 

O kurde, szykuje sie nam kawal porzadnego Residenta

Sorry, ale nie tędy droga, wpierw Capcom podrabiało szootery tpp a teraz somy i inne outlast jakby czegoś sami nie mogli zrobić bez plagiatu  :/

 

RE4 był pierwszym tego typu tpsem z kamerą zza barku i mimo, że następne 5 i 6 to pif pafy to kto od kogo się inspirował jest oczywiste.

Siódemce najbliżej klimatem do czwórki, ale też nie chcę by głównym wątkiem była po(pipi)ana rodzina. Nie skreślam na razie tej gry, a kamerą FPP się nie przejmuję.

Odnośnik do komentarza

No to nie rozumiem czemu od razu jedziesz po siódemce, skoro wiadome, że ten sam kolejny setting, byłby niewątpliwie kupą. Coś zmieniają to źle, zostawią też nie dobrze.

Wybrali popularny dziś sposób na horror czyli FPP i uważam, że tragedii nie ma. Osobiście chciałbym, by klimat gore nie dominował przez całą grę i żeby było coś do roboty w postaci zagadek czy kombinowania, które drzwi otworzyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko widać, ze tym razem grę tworzy bardziej amerykańskie studio.

 

Jakie niby? Jak to Capcom JP tworzy tylko reżyserem jest amerykanin, który pracował nad FEARem i Spec Ops The Line

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.