Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Prezentacja Edycji Kolekcjonerskiej:

 

 

Soczysty kawałek mięska, jak by ktoś chciał zamówić to w muve.pl za 649zł jest, swoją kopię zamówiłem i po tym filmiku utwierdzam się w przekonaniu, że prezentować się w specjalnym miejscu będzie cudnie :)

 

Ps. Na rynek Eu będzie trochę zmian

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale ta ostateczna wersja demka jest dobra :banderas: Przekonali mnie do pre-ordera, a po 6tce postawiłem krzyżyk na serii.

 

A ile detali w otoczeniu (nie chodzi mi tylko oprawę, choć ta jest naprawdę przyzwoita), można w każdy kąt zajrzeć, np. pod łóżkiem znalazłem amunicję do pistoletu. Eksploracja w survival horrorach wyniesiona na nowy poziom.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

No klimacior jest niesamo-kurva-wity! :obama:

Czek dys aut:

 

 

Nie ma uja we wiosce. Wiem już co od gwiazdora dostanę. Będą to karty prezentowe do sklepu dla niepełnosprytnych. Żadne Batelfildy i inne Titanfole się nie załapią w kontekscie ich zużycia. Spokojnie czekam do 24.01. i bierę RE7 :fsg:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu ograłem w sposób klasyczny wersję demo, teraz zapoznałem się z RE VII w wersji na VR. Słodki Jezu, nie ma opcji by grać w to w inny sposób niż z goglami na głowie. :mog:

Prezentuje się to kapitalnie. Zupełnie inaczej niż wiele tych prostych gier wirtualnej rzeczywistości. Tutaj nie tylko głębia pierwszego planu robi wrażenie, ale ogólnie całość. Pomieszczenia toną w szczegółach.
Ten brud i syf są wręcz namacalne. Dodatkowo to zupełnie inne doznanie niż granie w tradycyjny sposób. Jest wyraźnie lepiej. Samo rozglądanie się po pomieszczeniu robi ogromne wrażenie.
Choć mam już jakiś czas PSVR i ograłem kilka pozycji, zachwycałem się taką możliwością.
Obracanie w sposób skokowy to świetny patent - nie mdli gracza jak przy sesji DCVR.

Trzymam kciuki za tę odsłonę. Pamiętam czas spędzony z tym kapitalnym odświeżeniem jedynki na GC oraz genialną drugą odsłoną serii. Fantastycznie bawiłem się podczas zmagań z Nemezisem przy okazji kontynuacji. RE4 to klasa sama dla siebie.
Piątka zaniżyła loty, ale i tak bardzo dobra była. Na szóstkę lepiej spuścić zasłonę milczenia. Ta część ma ogromne szanse przywrócić blask serii.

Później to już tylko Obcy Izolacja VR i Outlast witający wirtualną rzeczywistość.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Demo rozumiem, że to samo beginning hour tylko jakaś inna wersja? Demo się pobiera a Vr już czeka:) przeskoki są w batmanie i bardzo dobre rozwiązanie.

 

Już pogralem i wiem, że tego nie kupię bo zawał murowany. Stestowalem tytuł na tv i vr i prawdziwe oblicze strachu można odczuć jedynie vr bo wersja na tv to nawet nie 1/4 tego co jest w okularach. Sterowanie jednak inne niż w batmanie i podobne do tego z here they lie ale zero dyskomfortu, może dlatego że grałem w pozycji stojącej. Jak ktoś się lubi bać a raczej nosić pieluche i ma mocne serce to polecam prawilnie na vr. Szykuje się zdecydowanie najdłuższa i najbardziej dopracowana produkcja na okulary i oby więcej takich ale już nie horrorów:)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Też czekam i widzę jedyny sens ogrania w tego RE to nic innego jak tylko na googlach, większa immersja, więcej się osrania w gacie będziesz miał niż normalnie grając. Coś czuję, że mogą polecieć hejty na tę grę za zbyt bliskie podejście do Amnesia czy Penumbra, oby nie, bo RE ma szansę wyjść w końcu na prostą. Dupa to raczej będzie boleć ludziom, za całokształt gry, a mimo tego nie wypróbowali na VR wersji - to trzeba się samemu przekonać i wyrobić swoją opinię, czuję, że to może podzielić grę na dwie obozy, ci co nie grali na vr i ci co grali tylko na zwykłym.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że też zmieniłem zdanie co do tej części. Początkowo wszystko wyglądało dla mnie jak szybka i słaba zrzyna z P.T a teraz widzę grę która spokojnie sama może się obronić. Zastanawia mnie dlaczego od początku nie mogli pokazać takie demo i trailery (tj dostęp do broni, pomieszczenie z piwnicą i łazienką) Mam też wrażenie czy zrobili też coś z grafiką w tym demie, że wygląda lepiej ?

Odnośnik do komentarza

W demku na baku tez można zdobyć gnata i walczyć z tym potworem w piwnicy?

Gnata masz w kiblu a w piwnicy koło potrzebne do spuszczenia wody.

 

Demo ukończone z różnymi zakończeniami, klimat tłusty jak Gesslerowa, Crapcom mocno wzorował się na PT, Blair Witch i The Grudge, jaranko, serio poszła w inną stronę ale dobrze, po takim syfie jak RE6 to jest przepaść.

 

To tylko demo tak jest zrobione czy full też będzie na zasadzie wielu podejść bo coś nie w tej kolejności zrobiliśmy?

Odnośnik do komentarza

Full ma mieć bardziej otwartą strukturę. Bardzo ciekawie też rozwiązali level design, nie przechodzimy poziomów, a raczej odblokowujemy kolejne sekcje jednej dużej lokacji (jak w pierwszym RE / Fatal Frame II), i będziemy mogli się wracać do poprzednich miejscówek, np. znajdziemy drzwi zamknięte w pierwszej lokacji, a po kilku godzinach gry dopiero klucz do nich, i możemy się wrócić by odkryć jakiś sekret. Do tego zagadki mają przypominać klasyczne RE. W eksploracji życie będzie utrudniać ta rodzinka Baker'ów szwędająca się po miejscówce, coś w stylu Alien Isolation, bo też sporo starć i AI przeciwników będzie nieoskryptowane.

 

Tak Btw czy to naprawdę jest dopiero 3ci survival horror AAA w tej generacji? (alien isolation, evil within, i teraz re). Bieda trochę dla fanów gatunku, dlatego spore nadzieje pokładam w tej grze, niech się dobrze sprzeda, i pociągnie za sobą drugą złotą erę horroru (jak za czasów ps2).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...