Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzili juz ze TPP to na pewno nie bedzie, gra od poczatku powstawala jako FPP a potem dodali jeszcze opcje VR.

 

"First-person camera was part of the original concept of this game," Nakanishi elaborates. "It wasn’t something that was decided on part-way through. What’s the most appropriate way to bring the type of horror experience we’re trying to bring to players. The answer to us straightaway was that first-person perspective – it was the solution to what we were trying to do. It was part-and-parcel of the original idea that kicked off this project."

 

http://www.ign.com/articles/2016/06/15/e3-2016-13-things-you-should-know-about-resident-evil-7

Jak gra będzie dobra to może byc i FPS, byleby się gameplayowo broniła.

Odnośnik do komentarza

Zmiana w budżetowy horrorek rodem z PC, skupiony na eksploracji, to nie był wymarzony kierunek dla serii.

Dokładnie, takich gierek na PC jest od zajebania, konsole raz na jakiś czas dostaną coś podobnego i szaleństwo. Nieźle zapowiadało się PT i wizualnie robiło a to demo po ograniu mi się podoba, jest klimat no ale ''właśnie'' po RE7 spodziewałem się czegoś innego a nie FPP klona horrorów z PC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem Residenta jest taki, że nie trzyma jakości jakiej się po tym tytule oczkuje. Kit z tym że szóstka to strzelanka, ale najwyżej średnich lotów. Próbują teraz czegoś nowego ok, ale mam wrażenie, że będzie identyczna sytuacja. Zainspirowali się innymi horrorkami z pierwszej osoby pokroju PT ale czy sami będą w stanie pokazać w tej grze coś nowego, fajnego ? Gdyby ta gra nie miała w tytule RE i nie była robiona przez Capcom ktokolwiek by się nią zainteresował na taką skalę ?

Można sobie mówić że seria potrzebuje nowego kierunku, bo stary jest skostniały. Może i tak, ale ta seria jednak zdobyła wtedy za coś renomę, bo była dobrą serią. Nie chcę negować tego, że próbują coś z tym Residentem robić, ale osobiście ani trochę nie grzeję mnie ta siódemka po tym, co zobaczyłem w demie ani nie grzała mnie szóstka. Nie dlatego że robią coś innego, tylko dlatego że jest to przeciętnie zrobione.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demko obadam dziś wieczorem na słuchawkach, żeby klimat był, ale pokaz tego mnie nie porwał. Znów jakiś "outlasto-P.T."... Zupełnie nie mają pomysłu na serię, a najgorsze, że tak jak kiedyś zapowiadali - eksperymentują na odsłonach głównego nurtu. Zamiast sobie poligon na spin-offach robić, to nie - robią chooynię z marki.

Odnośnik do komentarza

Na czwórkę też ludzie psioczyli, ale nie dlatego, że była średnia tylko, że była inna (pomijam niecodzienne opinie tutaj niektórych nt złego sterowania). Miała swoje grono fanów i hejterów niemniej ogólnie jest uznawana za perełkę z zacnych czasów GCN i PS2.

RE5 był już lotem w dół, ale w coopie ze znajomym gra się świetnie broniła, doczekała się dobrych DLC tylko nie tego ludzie chcieli po głównej serii z numerkiem.

Odnośnik do komentarza

Na czwórkę też ludzie psioczyli, ale nie dlatego, że była średnia tylko, że była inna (pomijam niecodzienne opinie tutaj niektórych nt złego sterowania). Miała swoje grono fanów i hejterów niemniej ogólnie jest uznawana za perełkę z zacnych czasów GCN i PS2.

RE5 był już lotem w dół, ale w coopie ze znajomym gra się świetnie broniła, doczekała się dobrych DLC tylko nie tego ludzie chcieli po głównej serii z numerkiem.

Czwórka gdy wyszła na Gacka była po prostu zayebista. Nie był to Resident, ale jak na swoje czasy gra na 10/10. Dlatego transformacja była tak duzym sukcesem.Było to świeże doświadczenie. Jeśli chcą znów przeprowadzić taką transformację, nowy tytuł sam w sobie musi stać na wysokim poziomie.

 

Cieszę się, że Capcom próbuje wreszcie coś nowego, szczegolnie po crapiastej szóstce i kiepskim Revelations 2. Trudno jeszcze powiedziec czym do konca 7 część będzie, ale trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

 

Cieszę się, że Capcom próbuje wreszcie coś nowego, szczegolnie po crapiastej szóstce i kiepskim Revelations 2. Trudno jeszcze powiedziec czym do konca 7 część będzie, ale trzymam kciuki.

 

 

Ja podobnie cieszę się z tego eksperymentu, choć nadal nie wiem, co tak naprawdę myśleć po demku. Sam Capcom mówi, że content z teasera nie znajdzie się w pełnej wersji i by tym samym do niczego się nie przywiązywać... Czyli tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy spodziewać się kolejnego symulatora chodzenia po obleśnych, może tylko nieco bardziej "residentowych" miejscówkach, z zagadkami i jumpscare'ami, czy może czegoś bardziej w stylu Condemned (melee combat z zombiakami?), albowiem w pełnej wersji mają pojawić się znane z serii przedmioty leczące, czyli roślinki i spraye. No a jak będzie można się leczyć, to i obrywać od czegoś chyba też... :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przynajmniej starają sie zrobić coś innego niż Gears of Duty Evil  . Fakt przeginają w drugą stronę  ale zobaczymy co z tego wyjdzie.. Demko mi się podobało. Kupili nim kredyt  zaufania.

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...