Skocz do zawartości

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

No sterownie ma mniejszy poziom błędu i tak np. w oryginale w ogóle nie ginę przez to, że nie mogę gdzieś doskoczyć, a tu trzeba wybić się co do piksela + lekki lag. Można zaraz po nowym Crashu, odpalić starego i porównać. Ja tak zrobiłem i cały level na emulatorze przeszedłem bez skucia. Ale idzie się do tego przyzwyczaić. Teraz zabieram się za dwójkę i w sumie ją miałem dość późno (2000 rok) i za dobrze nie pamiętam, bo za chwilę grałem na PC. 

Marzy mi się CTR  z zachowaną fizyką z oryginału + multi online + bicie czasów znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rayos napisał:

Ponad pół roku od premiery, a Ci dalej się kłócą, czy skok jest czy nie jest spartolony :yao: 

nikt sie nie kloci, jawnie i dokladnie pokazalem filmikiem, ze jest spartolone wzgledem oryginalu, jak ktos czerpie radosc z "nowego" sterowania to fajnie, niech sie bawi w najlepsze

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
13 minut temu, XM. napisał:

Nie widziałem tematu -podobno dziś pierwszy trailer spyro, 2 pierwsze części juz zrobione w 100%, dłubia nad trójka. Demko jest na płycie z crashem po wpisaniu kodu.

 

Wiadomo co u posiadaczy cyfrówek?

Odnośnik do komentarza

Ale jakie ty chcesz źródło jak dopiero jak zapowiedza spyro to dadzą kod do demka?

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wiadomo co u posiadaczy cyfrówek?

A nie, jednak i cyfra. Tylko dla posiadaczy gry ogólnie, a nie samo demko.

DYUMdaVWkAAOxcE.jpg

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, XM. napisał:

Ale jakie ty chcesz źródło jak dopiero jak zapowiedza spyro to dadzą kod do demka?

Zrozumiałem to tak, że jest dostępne już, tutaj, teraz, tak przy wszystkich :lapka:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Trochę informacji na temat wersji na inne sprzęty i nie tylko:

 

Cytat

N.Sane Trilogy will come on one cartridge with no download whatsoever for the Nintendo Switch.
Xbox One X runs at full 4K, not 1440p.
All DLC (Stormy Ascent and Future Tense) will be free going forward.
The porting process has allowed them to go back and add fixes and improvements based on feedback from the past year.
The biggest improvement is much faster load times.
All the improvements will come to all platforms; PS4 via patch for current owners.
PS4 patch will include HDR support.
The current PS4 retail disc will be pulled and replaced with a new retail disk for PS4 owners who haven't bought in yet.
The new PS4 retail disc will go on shelves day and date with the multiplatform release and will feature new packaging.
The new PS4 retail disc will have Stormy Ascent and Future Tense built in, just like the multiplatform release.
The PC version will feature 60 FPS gameplay capability.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aaaaaaa Sony mnie oszukao. Stormy Ascent tera za darmoszke a jo musiał płacić 12.50 zika. Dobrze, że teraz oba poziomy za darmoszke. Bezsensu by było gdyby trzeba za nie płacić gdy są za friko na płycie z grą (nowa edycja).

 

A poważnie nowy poziom jest w pyte. Fajnie się gra :D 

Mogli wydac patch co by gra chodziła w 60 klatkach jak na PC.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.06.2018 o 11:02, Ins napisał:

The current PS4 retail disc will be pulled and replaced with a new retail disk for PS4 owners who haven't bought in yet.

Ciekawe, czy nagle ta pierwsza wersja będzie jakimś rarytasem. 
No i w ogóle... ja wiem że Crash zbliża się na PC, ale jakoś tak dziwnie sobie to wyobrazić. Zazwyczaj Crash na PC był odpalany za pomocą epsxe.exe :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...