Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiękam z tym (pipi)ym Karen. To najgorsze co mnie spotkało. Właśnie anulowałem zamówienie po otrzymaniu informacji, że konsole dzisiaj zostały wysłane i do trzech dni powinny dojść - no czujecie to? Poszli chyba po rozum do głowy i wręcz nie należy im na sprzedaży takich zestawów w takich kwotach bo wyczuli chyba, że na tym interesie niewiele zarabiają. Ja na eksperymenty pokroju Karen decyduję się po raz ostatni.

Odnośnik do komentarza

Może to nie temat o tym, ale potwierdzam - (pipi)nia nie sklep i odradzam tam kupowanie czegokolwiek, tym bardziej konsoli za powyżej tysiaka. Na stronach mają podane fejkowe ceny, towaru nie mają na magazynie, a dopiero zamawiają nie wiadomo skąd po tym jak kupisz i wpłacisz kasę, a jak nie uda im się im załatwić towaru to zostajesz o tym powiadomiony po tygodniu, telefoniczne... jak sam pofatygujesz się łaskawie do nich zadzwonić i pytać gdzie jest przesyłka, bo sami nie mają czasu na takie bzdury jak informowanie klienta o tym, że nie dostanie towaru, a już na pewno nie po takiej cenie jak podali na stronie.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

kumpel podpiął od tele i działa, może też będę miał farta :) i tak noszę się z kupnem nowego pada to może już hs 3,5 ogarnę.

 

Figuś, ten TB jest na 100 pro zgodny z one? coś takiego właśnie szukam, albo słuchawkę zakładaną na ucho, coś jak tutaj http://allegro.pl/sportowe-sluchawki-hf-do-biegania-telefonu-za-ucho-i6396072872.html

Osobiście swojego z łoniakiem nie używałem, ale wydaje mi sie że powinny działać, ale jakby co to maja wersję dla XO https://www.morele.net/sluchawki-turtle-beach-ear-force-recon-30x-tbs-2308-02-789631/

 

pod kolor :P

 

Recon30X_a_082215.jpg

@edit

Na stronie producenta piszo że kompatybilne z XO i PS4

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie natury technicznej - jaki headset kupić do konsoli ? Złodziejachy z MS poskąpili tym razem. Będzie działał hs blutooth jak to w PS3 miało miejsce ?

Xbox One nie jest kompatybilny z HS'ami pod BT.

 

Też wczoraj podpiąłem od starej S3ki ale to są dokanałówki i nie słysze tv więc trzeba będzie kupić te TB. Znów przewód będzie mnie w(pipi)iał jak w 360...

Ja też używam słuchawek od SGS z tym że cały dźwięk dałem na słuchawki (z gry i chat).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...