Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zgadnę, końcówka adresu IP to faktycznie liczba podłączonych urządzeń i płacicie dostawcy za jedno mieszkanie, a ciągnie neta cały kwartał? :P

 

Ja mam w tym momencie podlaczonego do sieci Xboxa, telefon i tableta, a wspollokator Bog wie co bo on tam ma tak nastawiane ze moze miec i z 20 roznych urzadzen pokroju tablet, laptop, iphone, ipod i chuy wie jeszcze co.

 

 

Ciekawe czy jemu tez cos niedziala xd

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jemu działa wszystko bo była np. pula 20 IP, a Ty podłączyłeś Xone jako 21 i brakowało adresu. Jak zresetowałeś i podłączyłeś wszystkie urządzenia, to musiało wypaść tym razem Twoje PS4 jako ostatnie i dla niego zabrakło adresu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Zależy od routera. U mnie na żalowym internecie z żałosnej Vectry po Wi-Fi nie ma co grać, bo ich sprzęt to gó.wno. Po Wi-Fi max 40mb, na kablu 100mb, jak w umowie.

Zanim zaczniesz pisać bzdury poczytaj jakie są prędkości na połączeniu WiFi. Porównywać WiFi do kabla (w przypadku Vectry masz połączenie Gigabit na portach lan) to jak porównać Bluetootha do USB.
Odnośnik do komentarza

 

Zależy od routera. U mnie na żalowym internecie z żałosnej Vectry po Wi-Fi nie ma co grać, bo ich sprzęt to gó.wno. Po Wi-Fi max 40mb, na kablu 100mb, jak w umowie.

Zanim zaczniesz pisać bzdury poczytaj jakie są prędkości na połączeniu WiFi. Porównywać WiFi do kabla (w przypadku Vectry masz połączenie Gigabit na portach lan) to jak porównać Bluetootha do USB.

 

Ameryki nie odkryłeś. To dostawca internetu powinien zapewnić sprzęt, który da radę obsłużyć prędkości, jakie ludziom wciskają w umowach. Jeśli ich router nie wyrabia po wifi, to powinni informować użytkowników przy podpisywaniu umowy, że taka prędkość to tylko po kablu. Vectra to największa chu.jnia z jaką miałem doczynienia.

Odnośnik do komentarza

Wciąż czekam na konsolę z karen xD. W salonie byłem już dwa razy, trzy maile i z pięć telefonów albo więcej. Pier,dolą, że się skontaktują a potem olewają. Dzisiaj zadzwonię ostatni raz a później je,bie ich.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem (pipi)burzę na Twitterze i okazało się, że dwóch moich znajomych pracuje w Komputroniku. Spojrzeli na moje zamówienie i gdyby nie to, to nigdy bym chyba nie dostał swojego zamówienia: miało wpisany zły numer produktu i wiecznie by się pokazywało jako niedostępne. Ja je,bie :/

 

Ech, zje,banie gdzie się da to jednak jedyny sposób, żeby coś załatwić.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że wszyscy już mamy swoje zestawy - mi nie spodobał się tylko fakt, że nie wrzucili headset'a do zestawu - choćby tego podstawowego w kolorze białym a nie czarnym.

Powie mi ktoś w jaki sposób można uzyskać podstawkę do konsoli żeby ustawić ją w pionie? Nie wiedziałem, że była dołączana tylko do zestawów z konsolami z dyskiem 2TB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...