Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rtv euro masz u siebie? Sprobuj przez strone z odbiorem w salonie. Moze o tej porze bedzie lipa, ale kto wie czy na jutro nie ogarna...

 

Zrobiłem tak wczoraj, status nie zmieniony czyli "trwa kompletowanie zamówienia. Na maila z pytaniem kiedy skompletują wreszcie uberzestaw:

 

"Szanowny Kliencie,

 

konsola powinna znaleźć się w sklepie w dniu premiery czyli 27.09

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

  Pozdrawiam"

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem na infolinię do Karen i otrzymałem informację, że czekają na dostawę zestawów z Xbox One S ale Pani zapewniała mnie, że w przyszłym tygodniu zamówienie zostanie zrealizowane. Dziękuje, że łaskawie otrzymam konsolę zakupioną w przedsprzedaży kilka dni po jej oficjalnej premierze.

Tak jak pisali poprzednicy z tym terminem w Karen to mogą być jaja.

Zsyłałbym do łagrów za sprzedawanie towaru, którego nie mają na stanie. Zamawiasz k,urwa na dzień premiery a później "jednak nie mamy poczekaj se 10 dni xD". Mogę kurierowi też powiedzieć, że jednak nie mam pieniążków i dam mu później? Co za śmiecie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kulturę pracy to jest super. Wcześniej miałem PS4 i to co oferuje XO S to jest niebo a ziemia. Konsola praktycznie nie zmienia obrotów wiatraka, uruchomiona chodzi niemal tak samo cicho w menu, jak i podczas gry. Magia. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć to specyficzne "terkotanie" wiatraka. Trochę jak świerszcze za oknem. Jakość wykonania jest całkiem całkiem. Wszystko trzyma się kupy, nie jestem tylko fanem przycisków mechanicznych, te dla mnie robią najgorsze wrażenie z całości. Dotyk rządzi. W padzie nie podoba mi się to jak są rozwiązane przyciski krzyżaka i bumpery. Działają na "klik", rozwiązanie z gumkami jak w DS4 imo jest wygodniejsze w użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

U mnie wiatrak nie terkocze dziwne :). Xbox one s jest odrobinę głośniejszy od xboxa one podczas gry. Ale te odrobine to i tak o wieeeele ciszej od białego x360 czy ps4. Za to w stanie uśpienia xbox one s jest cichszy od xboxa one mojego. Nie ma tego buzowania wielkiego zasilacza.

Odnośnik do komentarza

U mniw rowniez zadnwgo terkotu nie slychac. Wydaje mi sie nawet, ze chodzi tak samo cicho jak xone grubas. Forza Horizon 3 w napedzi i praktycznie jej nie slychac, duzy plus wzgledem ps4, ktorej naped w trakcie korzystania byl dosyc glosny (mimo wszystko nie przeszkadzalo mi to, nie zwracam wiekszej uwagi na to, no chyba, ze cos ewidentnie trzeszczy, chrupie itp jak pierwsze egzemplarze xone).

Odnośnik do komentarza

U mnie wiatrak nie terkocze dziwne :). Xbox one s jest odrobinę głośniejszy od xboxa one podczas gry. Ale te odrobine to i tak o wieeeele ciszej od białego x360 czy ps4. Za to w stanie uśpienia xbox one s jest cichszy od xboxa one mojego. Nie ma tego buzowania wielkiego zasilacza.

A jak tam HDR sprawdzales juz?

Odnośnik do komentarza

Mam białego XOne zakupionego rok temu z SO w pakiecie. Zmienialibyście na moim miejscu model? Bardzo podoba mi się tam slimka ale wciąż się zastanawiam. No i ta świetna cena.

Wlasnie, wszystko zalezy za ile bys puscil swojego. Biorac pod uwage ceny zestawu xone s 500gb z fifa i fh3, do tego 2x 3msc xbl, za 1400-1500zl to sama konsola wychodzi +-1100zl. Dobra oferta, a przed scorpio (jesli ktos sie zdecyduje) chyba bedzie latwiej puscic xone s niz zwykla wersje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...