Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem co sie odperdala :/ Wyczyscilem polaczenie przez wifi, wpisalem to co mi podales i mi pisze jakby w ogole nie bylo podlaczonego kabla :/ Wpisuje wszystko jeszcze raz i mi przeskakuje odrazu z wired na wireless.

 

Ogolnie to po kablu mi wariuje strasznie, raz jest ze polaczenie po kablu, NAT Open, potem ze not connected, potem ze Getting Info i tak lata w kolko.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Skoro działa na ps4, to chyba nie wina kabla.Jak kupiłeś w jakimś media czy coś podobnego (euro agd nie liczę, bo u tych debili nie można oddać sprzętu, tylko jak kupiłeś przez neta), to może jak kabel nie pomoże, to wymień na inną

ale mialem identyczna sytuacje, kabel dzialal z lapkiem,ps4, tv, a nie dzialal z dekoderem, wyciagnalem drugi kabel i od razu zadzialal dekoder (nawet jeszcze znowu przekladalem kabel na ten "zepsuty" by sprawdzic czy to nie przypadek)

 

tu nie chodzilo raczej o wine kabla ale bardziej o styk, moze jakis milimetr inaczej odlanego plastiku w samym kablu czy w wtyku w konsoli i juz cos nie lapalo

Odnośnik do komentarza

 

Bo jest 10x szybciej?

hmm jakos nie zauwazylem u siebie by na kablu sciagalo lepiej. Może to od routera zalezy.
Nie wiem jak w S ale w facie mam średnio 80-90mb, a po wifi max 40-60mb

 

Możliwe że to wina routera bo mam ten gowniany firmowy co dają za friko

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Nie bede tutaj wchodzil w wielkie szczegoly jaki mam setup w domu no ale na wifi troche urzadzen siedzi dlatego ze wspollokatorem mamy po jednym kablu do ktorego on ma podlaczone ps4, a ja chcialem wlasnie podpiac sobie eSke jako ze tutaj wiecej gram online. Jak na Xie zrobie sobie test to mam cale 3MBps sciagania, a na PSN (!) po kablu jakies 30 XD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...