Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zdjęcie pudełkowej Forzy Horizon 3, FIFY nie ma. To też mi sugeruje, że FH3 będzie w pudełku. Fuck it, 500GB przestrzeni kiedy mam zewnętrzne 2TB (które na dodatek jest szybsze xD) oraz Dark Souls 3 chyba nie są warte 400 zł.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które zamówiły zestaw Xone S z Fifą 17 i FH3z karen.pl

 

Dostaliście też takiego maila:

 

"Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej.

O zmianie statusu Twojej Oferty zakupu poinformujemy Cię kolejnym e-mailem.
W razie pytań lub wątpliwości, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym doradcą, wysyłając e-mail na wskazany powyżej adres."?

 

Jest możliwość, że wyprzedane są te co mieli już mieć zapewnione i gdy kupowałem, przekroczyłem jakiś limit czy to mail tylko informujący,a że konsola będzie dostępna dopiero 29.09 to napisali info i nie mam się czym martwić?

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, szukam porady a ten wątek wydaje mi się odpowiedni.
Rozważałem kupno XO S ale MS mi zrobił miłą niespodziankę i obniżył cenę Elite. W tym momencie cena Elite i S będzie bardzo podobna.
Moje pytania jest następujące:
1. Czy Elite (poza padem) to taki szał?
2. Czy S poza wyglądem jest konsolą lepszą w jakiś sposób od Elite?
3. Co byście wzięli w tym momencie?

Dodam, że za Elite u mnie przemawia pad i 1Tb (ale gram 3h w tygodniu więc nie wykorzystam jego potencjału). Za S nowocześniejsze rozwiązania techniczne (ale te możliwe choroby wieku dziecięcego...).
Aha i jestem skazany na MediaMarkt (deal z Orange dający kupony na 1300 zł w MM).

Odnośnik do komentarza

Elite ma większy dysk w lepszej technologii SSHD, który może skrócić czasy ładowania gier i lepszego pada.

 

Slim jest mniejszy, zapewnia minimalnie lepszy framerate w wybranych grach, ale podobno kosztem minimalnie większej głośności. Obsługuje filmy w 4k w streamingu i na płytach i HDR w grach, ale do tego trzeba mieć odpowiedni HDTV.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które zamówiły zestaw Xone S z Fifą 17 i FH3z karen.pl

 

Dostaliście też takiego maila:

 

"Brakujący do wysyłki zamówienia produkt, pozycja 1 , został domówiony, czekamy na potwierdzenie dostępności i terminu dostawy uzupełniającej.

O zmianie statusu Twojej Oferty zakupu poinformujemy Cię kolejnym e-mailem.

W razie pytań lub wątpliwości, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym doradcą, wysyłając e-mail na wskazany powyżej adres."?

 

Jest możliwość, że wyprzedane są te co mieli już mieć zapewnione i gdy kupowałem, przekroczyłem jakiś limit czy to mail tylko informujący,a że konsola będzie dostępna dopiero 29.09 to napisali info i nie mam się czym martwić?

 

 

też to dostałem, kutasiarze pier,doleni ;///

Odnośnik do komentarza

A widzieliście ofertę sklepu Komputronik w serwisie Allegro? Na chwilę obecną chyba najlepsza z możliwych opcji. Sam też się zastanawiam skąd mam ją brać. Cena 1379 złotych wydaje się najlepszą a i sklep nie taki kogucik. Poniżej wklejam link:

 

http://allegro.pl/ms-xbox-one-s-xone-x1-500gb-fifa-17-xbl-6m-ea-i6463149773.html

 

Co w tym jest najlepszego, skoro jest tylko Fifa a na np. karen za 20zł więcej masz to samo + Forze Horizon 3...

Odnośnik do komentarza

Tak, odpisali:

 

Na 1 maila:

 

" Szanowny Panie,

Dziękuję za wiadomość.

 

Dostawa uzupełniająca wybranego produktu na nasz magazyn centralny jest zaplanowana na 23-09.

 

Po zrealizowaniu dostawy oraz skompletowaniu zamówienia, otrzyma Pan w osobnej korespondencji potwierdzenie przekazania paczki kurierowi.

 

Prosimy o cierpliwość."

 

W drugim zapytalem czy na pewno taki zestaw otrzymam i czy FH3 jest na plycie:

 

"Dziękuję za wiadomość.

 

Towar zostanie wysłany zgodnie ze złożonym zamówieniem. Dodam, że gra Forza Horizon 3 jest w wersji pudełkowej."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...