Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

U mnie wiatrak nie terkocze dziwne :). Xbox one s jest odrobinę głośniejszy od xboxa one podczas gry. Ale te odrobine to i tak o wieeeele ciszej od białego x360 czy ps4. Za to w stanie uśpienia xbox one s jest cichszy od xboxa one mojego. Nie ma tego buzowania wielkiego zasilacza.

A jak tam HDR sprawdzales juz?

Sprawdzałem bez hdr i z hdr. Jest różnica. Powiem tak grając w forze z hdr poczułem się troszkę tak jak odpaliłem pierwszy raz motorstorma na tv full hd. Hdr a nie 4k. To robie różnice.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

U mnie wiatrak nie terkocze dziwne :). Xbox one s jest odrobinę głośniejszy od xboxa one podczas gry. Ale te odrobine to i tak o wieeeele ciszej od białego x360 czy ps4. Za to w stanie uśpienia xbox one s jest cichszy od xboxa one mojego. Nie ma tego buzowania wielkiego zasilacza.

 

 

U mniw rowniez zadnwgo terkotu nie slychac. Wydaje mi sie nawet, ze chodzi tak samo cicho jak xone grubas. Forza Horizon 3 w napedzi i praktycznie jej nie slychac, duzy plus wzgledem ps4, ktorej naped w trakcie korzystania byl dosyc glosny (mimo wszystko nie przeszkadzalo mi to, nie zwracam wiekszej uwagi na to, no chyba, ze cos ewidentnie trzeszczy, chrupie itp jak pierwsze egzemplarze xone).

 

Serio? Wasze konsole tak nie chodzą?

 

 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Mam białego XOne zakupionego rok temu z SO w pakiecie. Zmienialibyście na moim miejscu model? Bardzo podoba mi się tam slimka ale wciąż się zastanawiam. No i ta świetna cena. 

Zależy czy masz TV z HDR. Jeśli nie masz TV, na którym zobaczysz różnicę, wówczas bym zostawił. I tak Scorpio za rok.

Odnośnik do komentarza

Serio? Wasze konsole tak nie chodzą?

 

 

 

 

mój sprzęt też słychać, ale na pewno nie jest to takie terkotanie jak na pierwszym filmie. Bliżej tego, co słychać na drugim. Generalnie to rzeczywiście, słychać go trochę badziej niż zwykłego XONE, ale to nadal daleeeeko od tego co prezentował x360 i PS4. No i jeszcze fakt o którym wspomniał blantman - w instant on konsoli w ogóle nie wydaje dźwięku bo zasilacz nie piszczy.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

IMO nie wysyłałbym konsoli nawet na trwający tydzień serwis z powodu takiej pierdoły, raz że jest to w zasadzie nieodczuwalne, dwa to ja osobiście gram przeważnie na słuchawkach/tv ustawionym dosc głośno wiec tymbardziej nie będzie mi to przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza

po tym jak kupiłem FH3 ULTIMATE w euro to zrezygnowalem z tego zestawu 1tb z doomem w muve i wziąłem tez w euro One S 500gb z fifa i goldem za 1399. Maja fajna promocje - jak zapłaci sie masterpassem to dają voucher 100zl. Dostawa w sobotę :banderas:

 

no i już dostałem kodzik, Gearsy za 149zł nabyte :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale gdzie tam k,urwa, dzisiaj jest jeszcze lepiej jak w weekend. Nawet zamówienia w systemie nie widzieli. Jutro tam dzwonię bezpośrednio do karen i chyba trzeba zyebać jak bure suki bo po dobroci to nic z tego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...