Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ja mam przez listwe :)

A nie sprzedałeś? Jak jeszcze masz, to powiedz, czy korzystasz z Instant-On? Wydaje mi się że wspominałeś że nie... :>
Niee, tzn taa, ale dlatego, ze kupilem Elite a nastepnego dnia sprzedalem Elite, zeby wrocic do ski :) juz jej nie zdradze.

 

Tak, ja mam tryb oszczedzanie energii.

Haha :D No to ładny biznes. Pada chociaż sobie zostałeś? ))

 

Ja niestety ze swoją S'ką będę musiał się znowu rozstać i wysłać na serwis.

Tak, pada zostawilem sobie :)

 

Interes taki, ze pozbylem sie Elite, ktora moim zdaniem jest za glosni a sam pad od elite wyszedl mnie 250-300zl, wiec spoko chyba.

Odnośnik do komentarza

Pewnie euro agd, miałem raz przygodę, że nie chcieli wymienić sprzętu w tym samym dniu. Dno i wodorosty, tylko odsylali na gwarancję, powiedzieli ze jakbym zamawiał przez neta to nie było by problemu.

 

W Media Markt, takich szopek nie robią, potrafili mi jednego dnia wymienić 2 konsole bo były bardzo głośne, w końcu poszedłem po 3, podłączyłem u nich pod tv i wszystko na szczęście działało dobrze.

Odnośnik do komentarza

Saturn, w teorii to samo co Mediamarkt... rozmawialiście z jakimś kierownikiem odnośnie tej wymiany?

Tutaj gość z UK, wymienili mu konsolę w sklepie, bo za głośno pracowała.

 

 

To się nazywa podejście do klienta. Swoją drogą, dobrego Slima trafił, bo w ogóle nie słychać "świerszczy".

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak chodzącą ps4 (no z dwa razy głosniej niż ten xo s) i to jest normalny tryb pracy tej konsoli xd. Za to mój XO FAT, najcichsza konsola na świecie i zero problemów (oprócz zamuł dashboarda raz jakiś czas). 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mój stary Fat, który poleciał do kumpla był całkowicie bezszelestny, nawet przy wyłączeniu TV i kilku metrów od TV można by mieć wątpliwości czy w ogóle jest na chodzie. Tak mnie to "rozbestwiło", że jak Elite trochę "cyka" (jak chwilę pochodzi gdy wiatrak wchodzi najwidoczniej na wyższe obroty), co słyszę tylko jak w TV głos wyłączę, to i tak mnie to czasem denerwuje (bo jak sobie o tym przypomnę to na siłę staram się wsłuchać w pracę konsoli) pomimo tego, że jest dużo ciszej niż pozostałe konsole XD To nie jest właściwie żadna wada, po prostu wcześniejszy Fat chodził aż TAK cicho ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj dostałem nowy model z wymiany z serwisu, i albo mi się wydaje, albo w tej konsoli nawet bluray jest ledwie słyszalny! :0

 

Jak się poinstaluje wszystko, to się jeszcze okaże czy model jest wolny od usterki przez którą oddałem konsolę do serwisu. W(pipi)ię się jeśli znowu będzie to samo :^

Odnośnik do komentarza

A niech Was, wcześniej tego nie słyszałem, ale teraz mój X1S ma w środku cichego, ale jednak świerszcza :/. Chyba wentylator, bo bez płyty też to słychać. Grubas tego nie miał.

Podczas grania niesłyszalne, wymieniać mi się nie chce, ale lekki dyskomfort teraz jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...