Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam przez listwę -  zamykam wszystkie app / gry i dopiero wyłączam konsolę. Jak nie zamknę gry to po włączeniu gra cały czas działa (np. ostatnio Forza była włączona w tle przez 24h). Dodam tylko że korzystam z dysku zewnętrznego ADATA HV620 na który trzymam gry (dodatkowo odznaczyłem opcję: Gdy Xbox jest wyłączony, wyłącz dysk zewnętrzny).

Odnośnik do komentarza

Dla mnie właśnie to jest największy plus Instant-On, że gry działają w tle i przy następnym włączeniu konsoli nie muszę ich od początku włączać.

 

A jeśli możecie, to popróbujcie nie wyłączając gry, wyłączyć konsole. 90% przypadków w mojej One S kończy się właśnie całkowitym spadkiem napięcia i wyłączeniem konsoli do zera, co ewidentnie oznacza jakąś usterkę sprzętową.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

 

Ja mam przez listwe :)

A nie sprzedałeś? Jak jeszcze masz, to powiedz, czy korzystasz z Instant-On? Wydaje mi się że wspominałeś że nie... :>

Niee, tzn taa, ale dlatego, ze kupilem Elite a nastepnego dnia sprzedalem Elite, zeby wrocic do ski :) juz jej nie zdradze.

 

Tak, ja mam tryb oszczedzanie energii.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam przez listwe :)

A nie sprzedałeś? Jak jeszcze masz, to powiedz, czy korzystasz z Instant-On? Wydaje mi się że wspominałeś że nie... :>
Niee, tzn taa, ale dlatego, ze kupilem Elite a nastepnego dnia sprzedalem Elite, zeby wrocic do ski :) juz jej nie zdradze.

 

Tak, ja mam tryb oszczedzanie energii.

Haha :D No to ładny biznes. Pada chociaż sobie zostałeś? ))

 

Ja niestety ze swoją S'ką będę musiał się znowu rozstać i wysłać na serwis.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mam przez listwe :)

A nie sprzedałeś? Jak jeszcze masz, to powiedz, czy korzystasz z Instant-On? Wydaje mi się że wspominałeś że nie... :>

Niee, tzn taa, ale dlatego, ze kupilem Elite a nastepnego dnia sprzedalem Elite, zeby wrocic do ski :) juz jej nie zdradze.

 

Tak, ja mam tryb oszczedzanie energii.

 

Że Ci się chciało w takie kombinacje alpejskie bawić - jak na tych wszystkich interesach wyszedłeś finansowo?

 

Najlepsze jest to, że jak ja sprzedałem swoją "premierówkę" to też zastanawiałem się nad tym zestawem Elite - szczególnie, że mi akurat "design fat'ów" bardzo się podoba i elegancko prezentuje w salonie. I pewnie kupiłbym tego Elite gdyby konsola była chociaż trochę Elite - a to przecież zwykła konsola, taka sama jak każda inna tyle, że z większym dyskiem - w pewnym momencie takie same konsole były oferowane w Auchan za 999 złotych. Pad to wiadomo, klasa sama w sobie ale w końcu górę wzięła "S-ka" i nie żałuję, jestem zachwycony tą konsolą.

 

Generalnie pod względem wspomnianego "design'u" XO zżera obrzydliwie tandetne PS4. Powiem szczerze, że PS4 nie postawiłbym w salonie - to jest konsola, która pasuje do pokoju nastolatka a nie do nowoczesnego salonu. Generalnie PS4 jest jakieś takie chińsko-plastikowe dla mnie, robi wrażenie takiej tanizny ze słabej jakości plastiku zaprojektowane bez ładu i składu i w pewnym sensie takie jest - dobrym przykładem dziurawiące się po kilku tygodniach gumy na padach PS4. Dobra, rozpisałem się niepotrzebnie.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

na tym filmiku po wyłączeniu konsola załączyła się sama?

 

wejdź w ustawienia i sprawdź status aktualizacji -nie ma tam błędu że ostatnia aktualizacja nie powiodła się?

 

w ostateczności walnij to:

 

- odłącz konsolę od zasilania na 1 minutę

- naciśnij i trzymaj przyciski od parowania kontrolera (na konsoli pod logo xbox) i przycisk od wysuwania płyty

- trzymając oba włącz konsolę z panelu (1 dźwięk włączania)

- trzymaj dwa pierwsze guziki aż usłyszysz drugi dźwięk włączania

 

wybierz opcję reset - zachowaj gry i aplikacje - ok

Odnośnik do komentarza

Nie ma błędu. Wcześniej się kontaktowałem z pomocą techniczną i robiłem już to co opisałeś, a nawet aktualizację offline i dalej nic.

Tak z innej beczki, wczoraj np konsola się zresetowała po próbie przełączenia z FH3 na BF1.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

no to lipa,

zanieś konsolę do sąsiada, może masz jakieś spadki/przesilenia napięcia na chacie

chociaż w praniu i tak wyjdzie że to zasilacz lub adapter rf świruje

No będę musiał to gdzieś jeszcze sprawdzić. Najlepsze jest to, że problem występuje tylko w przypadku, gdy gra jest uruchomiona. Jeśli w tle działa aplikacja, to nie ma najmniejszych problemów. No i dziwi mnie że serwis nie potrafił wykryć takiej usterki.
Odnośnik do komentarza

U was też S-ka wydaje taki charakterystyczny dźwięk podobny do "skrobania" (czyt. ładowania) czegoś z dysku, ewentualnie często pojawiające się na tym forum określenie "świerszcze"? Podczas gry mniej, bardziej pojawia się podczas poruszania się po dashu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...