Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie, przecież Bansai wklejał cytat do odpowiedniego wątku.  

Tabata potwierdza - Final Fantasy XV będzie ładniejsze na PS4 Pro. Mamy też nowy materiał z gry

W dniu premiery, Final Fantasy XV (PS4) korzystać będzie w stopniu podstawowym z dobrodziejstw PlayStation 4 Pro. Mówimy tutaj o rozdzielczości 4K i HDR. Jednak to nie wszystko, gdyż Hajime Tabata w rozmowie z francuskojęzycznym serwisem Gameblog potwierdził, że studio pracuje nad dodatkową łatką, która poprawi grafikę jeszcze bardziej.

Tabata przyznał, że nie mieli na razie dużo czasu, który mogli poświęcić na lepszą wersję gry, więc nie chcieli też zabierać w tej sprawie głosu. Ale do premiery zostało jeszcze trochę czasu, więc studio pracuje nad łatką, która pojawi się albo w dniu premiery albo w jej okolicach i sprawi, że Final Fantasy XV (PS4) będzie jeszcze ładniejsze.

To co pokazywano na Tokyo Game Show było małym wycinkiem gry, zrobionym specjalnie na potrzeby targów by pokazać chociaż trochę o ile gra będzie ładniejsza. Ale czas, który upłynął od wrześniowych targów pozwolił ekipie poprawić grafikę jeszcze bardziej.

http://www.pssite.com/news/53117/tabata-potwierdza-final-fantasy-xv-bedzie-ladniejsze-na-ps4-pro-mamy-tez-nowy-material-z-gry.html

Odnośnik do komentarza

Jeszcze 10 dni.... Ciekawe czy w jakiś sklepach pojawi się wcześniej ;)

 

Podobnie jak z grami, konsolę zaczną dowozić do sklepów wcześniej. Tylko czy na konsolę też obowiązuje embargo od Sony? Pewnie tak, więc raczej małe sklepiki które dostaną swoje egzemplarze o ile dostaną zaczną sprzedawać wcześniej za odpowiednio wysokie  :cebula:

Odnośnik do komentarza

poczekałbym miesiąc przynajmniej. Bo problemy z przegrzewaniem, awarie etc wychodzą dopiero w tym okresie. Odpowiednia ilość beta testerów. Mi ps4 po 2 tygodniach  się rozwaliło i na serwis wysłałem (wysuwające płyty) 

 

 

 

Jak chcesz kupować to poczekaj dla swojego bezpieczeństwa. Miesiąc cię nie zbawi chyba że już jak głupi sprzedałeś ps4 .

Odnośnik do komentarza

 I podał ktoś w końcu oficjalne info, czy opłaca się mieć pro przy telewizorze full HD?

 

W dniach 2-3 listopada w Londynie będzie jeszcze jeden event Sony poświęcony PS4 Pro - ‘Future of Play’. W USA tylko w 5% domów znajdują się tv UHD, więc głównym targetem nadal są osoby z odbiornikami Full HD, na tym evencie myśle że pokażą różnice 1080p PS4 i 1080p PS4 Pro. Idealny moment na tydzień przed premierą, a z gierek ma być:

 

- Horizon: Zero Dawn

- Days Gone

- Gran Turismo Sport

- NIOH

- Call of Duty: Warfare Infinite

 

http://wccftech.com/mark-cerny-provide-ps4-pro-info-london-future-play-event-nioh-support-confirmed/

 

 

No i Blantman właściwie dobrze mówi.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

poczekałbym miesiąc przynajmniej. Bo problemy z przegrzewaniem, awarie etc wychodzą dopiero w tym okresie. Odpowiednia ilość beta testerów. Mi ps4 po 2 tygodniach  się rozwaliło i na serwis wysłałem (wysuwające płyty) 

Jak chcesz kupować to poczekaj dla swojego bezpieczeństwa. Miesiąc cię nie zbawi chyba że już jak głupi sprzedałeś ps4 .

no na miliony konsol sprzedanych byl to tak ulamkowy procent, ze nawet o tym nigdzie nie wspominali. Takie same awarie trafialy sie na Onie, jak dla mnie obecne sprzety pokazuja, ze nie ma co czekac.

To nie czasy 360tki...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Sony odrobiło lekcję jeśli chodzi o kulturę pracy, przecież teraz widać, że na slimkach jest zayebista kultura w porównaniu do starszych konsol PS4, także imo nie ma, co się martwić, że będzie lipa i na PRO, którego dałem preordera i sam czekam na ten 10 listopada, żeby odebrać od media expert, bo ta moja konsola z wersją cuh 1116A już mi bokiem wychodzi przez te właśnie wentylatory. Za dużo Sony ryzykuje, żeby trafiły się teraz wadliwe egzemplarze na PRO, nie chcą popełnić tego błędu jaką mieli na początku premiery PS4. Wniosek nasuwa się sam, że na slimkach dali radę z kulturą to i również poradzą sobie i na PRO.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...