Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę , że to zaplanowana akcja marketingowa. To nie Pro ma się sprzedać , tylko Slimki. Przecież nie po to dali cenę 240€ żeby ludzie Prosiaka brali. Dzisiaj byłem u Niemca w Saturnie i tam to samo - Pro pochowane , a Slimki witają klientów już na wejściu.

 

W sumie skuteczna ta akcja. Gdyby nie to, Slim okazałby się porażką.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Pro kupią hardkorowcy którzy kończą gry a to przecież góra 25 procent graczy :) Reszta ma wywalone i kupi slim bo  ps4 to ps4 . No i telewizory 4k we wszystkich domach to jakieś 10 lat bo najpierw stare muszą się zepsuć .

Tyle ze dla somy wazniejsze jest te 25% graczy bo to pewne zrodlo stalego zarobku. I bez 4k ta kosola ma 3 razy mocniejsze bebechy. Ludzie z olejem w glowie po prostu wykupuja pro bo widza po last guardian i watchdogs co sie dzieje i co bedzie sie dzialo za jakis czas. Wiadomo janusz ktory ma konsole zeby pograc w fife z kolega w niedziele ma na to wyje.bane, i dla nich sony przygotowalo okazyjne slim ktore w zupelnosci mu wystarczy. Ale true gracz wie ze to guvno i poluje jak widac na forum na prosiaka. Uwazam ze te twoje 25% true graczy czyli w sumie forumowiczow to dla sony priorytet zarobku. Chyba ze uwazasz ze janusze kupujace konsole i jedna gre na pol roku sa dla sony zrodlem dochodzu a nie wiktor z ostroleki ktory od 20 lat daje im regularnie zarabiac. Wiem jak to jest bo mam sklep z grami i zdecydowanie bardziej mi sa potrzebni regularni stali klienci noz janusz ktory pojawi sie raz na dwa miesiace

Odnośnik do komentarza

Slimki kupują ci sami ludzie co co roku nowe call of duty

Proszę, nie stygmatyzuj tych ludzi. Ja co roku bodaj od 9-ciu lat kupuję CoD-a na premierę a o zwyklaku PS4 nawet bym przez sekundę nie pomyślał w kwestii zakupu, ino prosektorium się dla mnie teraz liczy...
Odnośnik do komentarza

Widzę że dymanko zaczyna się już z nowym nierem, 900p na zwykłej i fhd na prosiaku. Jeszcze poczekam ale o ile w wypadku TLG dropy nie bardzo przeszkadzały bo jest to gra dość specyficzna na dzisiejsze czasy to nie wyobrażam sobie grania z takimi dropami przy nadchodzących fpsach i np. grach od from. Wiadomo że nie będzie to dymanie max jak w wypadku np shadow of mordor i ps3/4 ale zgadzam się z kanabisem że max 2 lata jak zwyklak jeszcze może coś podychać przy NORMALNYCH grach bo wątpię że fify i inne podobne gierki kogoś tu interesują.

Odnośnik do komentarza

 

Slimki kupują ci sami ludzie co co roku nowe call of duty

Proszę, nie stygmatyzuj tych ludzi. Ja co roku bodaj od 9-ciu lat kupuję CoD-a na premierę a o zwyklaku PS4 nawet bym przez sekundę nie pomyślał w kwestii zakupu, ino prosektorium się dla mnie teraz liczy...

 

 

no to właśnie ciebie stygmatyzuje za to i zaklinam byś przestał kupować

Odnośnik do komentarza

A wiesz ze w slasherze czy awet action rpgu typu dark souls granie w 30 fps a 60 fps to jak jezdzic fordem ka i ferrari enzo?

No ale Nier to 900@60 więc nie wiem o co ten ból. 

 

Zresztą soulsy i bb było w 30fps, a jakoś wątpię aby BB2 (o ile kiedyś wyjdzie) chodziło w 60fps. Zapominasz kolego, że to Japonia. Oni mają problemy z czymś takim jak optymalizacja. 

Odnośnik do komentarza

 

A wiesz ze w slasherze czy awet action rpgu typu dark souls granie w 30 fps a 60 fps to jak jezdzic fordem ka i ferrari enzo?

 

No ale Nier to 900@60 więc nie wiem o co ten ból. 

 

Zresztą soulsy i bb było w 30fps, a jakoś wątpię aby BB2 (o ile kiedyś wyjdzie) chodziło w 60fps. Zapominasz kolego, że to Japonia. Oni mają problemy z czymś takim jak optymalizacja.

Wersja soulsow 2 na ps4 smigala w 60fps i byla kolosalna roznica pomiedzy wersja z 30fps. No to fajnie ze smiga 60 zobaczymy czy stalych. Ale pewnie tak biorac pod uwage ostre dymanko z rozdzielczoscia, troche jednak smutne ze uwazasz ze full hd na pro i 900p na zwyklej to nie powod do bolu. Biorac pod uwage ile minelo od premiery pro. Mozna tylko sie domyslac co bedzie za rok. Bloodborne 2 na pro w 30fps a na zwyklej 3ofps i 720p?

 

Jeszcze sie okaze ze za rok do zwyklego ps4 i gier na nie starczy tv bez full hd xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego nowy ex od From Software na PS4 na zwykłej miałby wyglądać gorzej niż Bloodborne. Dodatek do Uncharted będzie też w 720p? lel

 

Zanim zaczniemy się podniecać Pro to ja bym poczekał na jakieś oficjalne wyniki sprzedaży.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

@kanabis

 

Dobrze piszesz bo tak też będzie jak nie poleci rozdziałka względem Pro to zrobi to animacja.

 

 

TLG i Nier to dopiero początek.

 

 

Jednak co do Pro to też bym się tak nie podniecał ponieważ im bardziej będą zaawansowane wizualnie gry to na Pro nikt nie będzie walił po natywnym 4k czy 1800p a zrobi się z tego 1440p i 1080p a na zwykłym 900p i 720p  :empathy3:  

 

 

Jak dla mnie kto nie posiada konsoli Sony zakup przyszłościowy PS4 zwykłej czy Slim zamiast Pro to bezsens.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Uncharted 4 pokazało mistrzowskie wykorzystanie potencjału zwykłej PS4. Nawet PRO nie wiele tutaj zmienia i mamy marne 1440p. Dla posiadaczy tv 4k to wręcz synonim 720p na tv fhd z którego się tak wysmiewacie. Z 900p też się smiejecie, a ta rozdzielczość to odpowiednik 1800p na 4k. Teraz wszystko zależy od polityki Sony. Jeśli postanowią robić gry konkretnie pod Pro, to standardowa ps4 może juz niedomagać. Jeśli dalej będą robić gry pod bazowy model, to z kolei Pro będzie niedomagać serwując takie marne usprawnienia jak właśnie w U4.

Odnośnik do komentarza

Powiedz mi kiedy w historii konsol developerzy skupiali sie na slabszym technologicznie sprzecie a nie nowszym ktory ich nieogranicza. Nad czym tutaj sie zastanawiac?

 

Zalosni sa ci ktorzy walczyli w cw i innym guvnie rozpisujac sie wszedzie nad przewaga rozdzielczosci ps4 nad xone i ta walka o jak najostrzejszy obraz ktora trwa od poczatku gier 3d a teraz nagle OJEJU TO BEDZIE CHODZIC NIE W 4K TYLKO 900P I JAKI PROBELEM NO JAKI

 

Taki fanek piszacy ze pier.dziele glupoty a sam jest hipokryta ktory lyknal pro na premiere w dodatku z argumentem ze sony ma mimiony uzytkownikow ze zwyklym ps4 kiedy to na forum 90% tych starych uzytkownikow ps4 przesiadla sie albo przesiadzie w niedalekiej przyszlosci na pro.

Pamietacie ps2 i mocniejszego xboxa jak pod koniec generacji wielu producentow zrezygnowalo z multiplatform bo ps2 bylo uposledzone technicznie wzgledem xboxa?

Albo jak wygladal re4 na ps2 a jak na xboxa i gcn?

 

A tam tez nie bylo przeciez przepasci pomiedzy moca.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i to jest właśnie najbardziej *ujowe w tym wszystkim. Miliony użytkowników zwykłej PS4, Pro w rękach tylko najbardziej zagorzałych graczy. Obstawiam że jednak Sony będzie chciało znaleźć złoty środek i najwięcej z Pro się zyska przy 1080p, gdzie sprzęt będzie miał najszersze pole do popisu.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie najwazniejszy jest czas i wyniki. Przeciez na zachodzie wydac te 200 euro wiecej to nie jest jak u nas. Obstawiam ze jeden wielki tytul ktory pokazuje duza roznice pomiedzy zwyklakiem i pro zalozmy pod koniec 2017 i 3/4 zachodnich posiadaczy przesiada sie na pro. A januszowi posiadacze uzywanych wtedy juz ps4 slim lataja kolo zada sony. Licza sie zyski z nowych konsol. W dodatku wychodzi skorpio automatyczna atrakcyjna cena prosiaka i o slimie lacznie z sony nikt juz nie pamieta. Sony juz nie raz obiecywalo a wypinalo sie na klientow bo ich obchodzi kasa a nie to czy klient jest moralnie zadowolony czy nie. Jacy niektorzy naiwni to ja nie wiem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...