Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak jak i moja konsola Pro od czasu premiery nic nie zająknęła i żadnego odrzutowca, odpukać, a jest mocno katowana, a zaraz 2 miesiące minie od kupna. Beka, że niektóre egzemplarze są wadliwe, totalna loteria.

Masz MGS albo Bloodborne? Pokażcie mi jak chodzi -sprawna- konsola, bo dla mnie cicha PS4 to coś nierealnego...

 

 

Nie mam ale za to takie gry jak Doom, Until Dawn czy U4, baa Killzone to też masakrator był i potrafiły mocno obciążyć konsolę i zarzucały obroty jumbojeta na wersji 1116a, a na Pro jest po prostu cisza, sam musiałem do konsoli podejść i sprawdzić, jedynie co to tylko tam płytę słyszałem i to z przyłożeniem ucha, także jak najbardziej jest realne trafić na dobry egzemplarz, a konsole które zarzucały wiatraki to po prostu wady i tyle, pozostało tylko na gwarancji oddać i domagać się nowej, bo naprawa konsoli chuya da lub zwrotu kasy.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No już drugi raz, po tym jak plejkę zostawiam w trybie wolnossącym (pobieranie gierek), to po normalnym włączeniu zrobiło mi się to:

43122179-brak-sygna%C5%82u,-ha%C5%82as-t

Je.bana konsola się chyba przegrzewa! Chodzi głośno jak Ursus, przegrzewa się, tylko czekać na YLOD.

 

No i mam tv 4K HDR i chcę google VR, i teraz za każdym razem, jak znowu będe chciał 4K HDR, to muszę odłączyć google i podłączać starym kablem HDMI, bo google nie wspierają 4K HDR. Ja (pipi)ie, co za niedopracowany produkt. O obsłudze płyt Ultra HD, nie wspomnę.

ps. w sumie ponarzekam dalej. Wkurza mnie ten sklepik, gdzie nie są wyraźnie oznaczone gierki z PS2. Potem płacę 80 złotych za kolekcję Metal Slug, a się okazuje, że to emulacja gierki z PS2 - czyli gra wygląda biednie. Niech oni te gry jakoś oznaczają.

o cie (pipi). wczoraj miałem to samo ;/ to kwestia hdmi, konsola nagrzała się tak że nie szło jej dotknąć, jak wymieniłem kabel hdmi odrazu zaskoczył obraz prawidłowy ;/

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak i moja konsola Pro od czasu premiery nic nie zająknęła i żadnego odrzutowca, odpukać, a jest mocno katowana, a zaraz 2 miesiące minie od kupna. Beka, że niektóre egzemplarze są wadliwe, totalna loteria.

Masz MGS albo Bloodborne? Pokażcie mi jak chodzi -sprawna- konsola, bo dla mnie cicha PS4 to coś nierealnego...

 

Ja powiem tak co z tego, że konsola Xbox One chodzi cicho jak jej zasilacz zapierdala jak odrzutowiec. 

Odnośnik do komentarza

A jak ja kiedyś wspomniałem o kulturze pracy konsoli 2 słowa, to ludzie napisali że mam paranoje :D

 

Moja Pro kupiona na premiere chodziła cichutko, teraz odczuwalnie szumi częściej, pojawił się też lekki dzwiek czasami (niezależnie od gry) taki "tyr tyr tyr" jak przyłożyć ucho, ale nie robie nic z tym bo w niczym to nie przeszkadza, można trafić jeszcze na głośniejszą sztuke. Pro nadal chodzi mi ciszej niż zwykła PS4 z rew 4B  2014 rok.

Przy dłuższym graniu w BF1 czy tytuły z obsługą Pro powiedzmy 5h przy konsoli zaczyna szumieć częściej, ale to normalna rzecz biorąc pod uwage, że jest to relatywnie mocny sprzęt, taki  """GTX 970""".

 

Imo ważniejsza kwestią jest przecierać systematycznie (powiedzmy raz na tydzień) szczeliny z kurzu gdzie zasysane jest powietrze, przez te pieterka jest to niewygodne. Dobry patent to przelecieć odkurzaczem na średnim ciagu po tych szczelinach.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

MGSV śmiga w 60 klatkach więc to też większe obciążenie. Ogólnie jeśli konsola nie pokazuje grafiki , tylko np ekran ładowania , to jest cichutka :D

 

Ja miałem dokładnie odwrotnie. W MGS V w helikopterze miałem odkurzacz.

 

 

Tak jak i moja konsola Pro od czasu premiery nic nie zająknęła i żadnego odrzutowca, odpukać, a jest mocno katowana, a zaraz 2 miesiące minie od kupna. Beka, że niektóre egzemplarze są wadliwe, totalna loteria.

Masz MGS albo Bloodborne? Pokażcie mi jak chodzi -sprawna- konsola, bo dla mnie cicha PS4 to coś nierealnego...

 

Ja powiem tak co z tego, że konsola Xbox One chodzi cicho jak jej zasilacz zapierdala jak odrzutowiec. 

 

 

To chyba masz jakiś problem. Mój XO jest bezglośny zarówno konsola jak i zasilacz. Ale to widac kto szanuje marke. 

Odnośnik do komentarza

Temperatura otoczenia też może odgrywać tutaj ważną rolę. Tak sobie dzisiaj sprzątałem i wyziębiłem trochę pomieszczenie do jakichś 20 stopni, no i albo mi się wydawało, albo konsola rzeczywiście była odrobinę cichsza niż zwykle!

To nie jest jakas nowosc. Chlod dziala korzystnie na prace kazdej elektroniki. Choc od ciepla gorsze sa nagle zmiany temp i wilgoc.

 

Jednak jest plus tego ze u mnie w pracy w zime 10 stopni , pro chodzi jak zyleta to samo bylo ze starym fatem prawie 3 letnim.

Nawet ze starymi x360 nie mialem zadnych problemow nigdy. W sumie dalej mam chyba 5 letniego x360 i wystarczylo przeczyscic laser i chodzi jak zyleta. Zimno ftw

Odnośnik do komentarza

 

MGSV śmiga w 60 klatkach więc to też większe obciążenie. Ogólnie jeśli konsola nie pokazuje grafiki , tylko np ekran ładowania , to jest cichutka :D

 

Ja miałem dokładnie odwrotnie. W MGS V w helikopterze miałem odkurzacz.

 

Nie no helikopter to grafika, i to chyba jeszcze nie byle jaka, u mnie też konsola wydaje wtedy dodatkowe efekty dźwiękowe. Jak powiedziałem dziewczynie - zobacz jak wiatrak zapierdala, to mi odpowiedziała - ale ty chyba w jakimś samolocie jesteś, to temu tak  ^_^

 

No a z XO też nie miałem problemów, mimo że teoretycznie miałem lekko terkoczącą S-kę. Stały poziom hałasu, niezależnie od tego co się dzieje na ekranie. MS to chyba jacyś magicy, skoro jednak się da.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam mimo tego, że ONE S ma zasilacz w środku konsola dalej pracuje po prostu pięknie czego o  zwykłym PS4 i PRO powiedzieć nie można i o ile przez pierwsze 2-3h PRO chodzi jeszcze znośnie tak później odpala drugi bieg chyba, myślę, że temat można zakończyć takie są fakty, tak maszyna SONY ma :)  X360 był dla nich mega nauczką z której wyciągnęli konkretne wnioski. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...