Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica pomiędzy PS4 a Pro to i tak pikuś przy tym, co szykuje MS. Jeżeli bedą wspierać zwykłego XOne i Scorpio jednocześnie, to bedzie to krzywda dla tego drugiego sprzętu. Powinni olać łoniaka i od razu uderzyć z nową generacją. Zresztą kogą ja oszukuje i tak to zrobią.

Odnośnik do komentarza

Pro ma taki sam chip graficzny i procek jak zwykła PS4. Procesor będzie dalej ograniczał devów. Nie zapominajmy, że w tej konsoli drzemie laptopowy procesor. W grach nie będzie większego skoku w grafice, a Nier ma tak samo 900p jak multi Uncharted 4 by utrzymać płynne 60 fps.

 

Namieszać to może Scorpio, konsoli z nowym prockiem Zen. Jednakże to nie będzie jakichś pogrom pecetów bo w konsolach liczy się rozmiar i pobór mocy.

 

Ogólnie to beka. Mam slima i czekam na PS5.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Pro ma taki sam chip graficzny i procek jak zwykła PS4. Procesor będzie dalej ograniczał devów. Nie zapominajmy, że w tej konsoli drzemie laptopowy procesor. W grach nie będzie większego skoku w grafice, a Nier ma tak samo 900p jak multi Uncharted 4 by utrzymać płynne 60 fps.

 

Namieszać to może Scorpio, konsoli z nowym prockiem Zen. Jednakże to nie będzie jakichś pogrom pecetów bo w konsolach liczy się rozmiar i pobór mocy.

 

Ogólnie to beka. Mam slima i czekam na PS5.

Myślę, że Scorpio to też będzie mały progres w grafice. Ot pełne 4k i może 60fps jeśli wsadzą lepszy procesor. Na lepszą grafę raczej nie ma co liczyć, dopóki na poważnie nie wystartuje następna generacja. Wydaje mi się , że Scorpio zaoferuje maksymalnie to, co dzisiaj oferują pecety w grach ekskluzywnych MS.
Odnośnik do komentarza

Pamietacie ps2 i mocniejszego xboxa jak pod koniec generacji wielu producentow zrezygnowalo z multiplatform bo ps2 bylo uposledzone technicznie wzgledem xboxa?

Albo jak wygladal re4 na ps2 a jak na xboxa i gcn?

 

A tam tez nie bylo przeciez przepasci pomiedzy moca.

 

No RE 4 na xboxa to był sztos :pawel:

Co z tego że wyjdzie Scorpio, jak dalej będzie halo, Forza, pudziany?

 

a po co robisz cw poza cw?

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

U Sony chyba to samo. Obecność słabszego modelu krzywdzi posiadaczy mocniejszego modelu. Niestety tak to jest jak zamiast następnej generacji stosuje się jakieś półśrodki

 

Wszystko zależy od sprzedaży, jeśli PRO będzie dużo większą częścią sprzedaży rodziny PS4 niż OG PS4+ Slim to napewno te patche będą bardziej syte.

Póki co trzy rzeczy " krzywdzą " posiadaczy PRO:

1.PRO ma garstka ludzi, biznesowo PRO = nobody cares.

2. Patche były wciskane do gotowych gier na zasadzie " suwak w górę " ( Overwatch itp. )

3. Wydawcy nic nie zyskują robiąc patche, poza fejmem na necie i u Sony.

 

Jak sprzedaż PRO strzeli z kopyta, i dobra wersja PRO jak np. Tomb Raider wyraźnie poprawi sprzedaż, to devi od samego początku wezmą to pod uwagę,i będą naprawdę 2 wersje gier, a nie to co teraz. Pytanie tylko jak to będzie jak Scorpio będzie na rynku, osobiście uważam że Scorpio może wyrównać sprzedaż PS4vsX1.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

No sprzedaż bez wątpienia gra tutaj pierwsze skrzypce. Wątpię że Pro albo Scorpio są w stanie wyrobić chociaż połowę wyniku jaki firmy osiągnęły z obecnymi sprzętami. Sony samo sobie kłody pod nogi rzuciło, wypuszczając Slima, i nie robiąc żadnej akcji cenowej w święta. MS w sumie podobnie, bo masa osób rzuciła się na One S i mi np nie uśmiecha się za parę miesięcy wydawać kasę na kolejny model.

 

Osobiście to chyba życzyłbym obydwu graczom porażki z tymi połówkami generacji, żeby więcej nie wpadli na tak błyskotliwe pomysły.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

  masa osób rzuciła się na One S i mi np nie uśmiecha się za parę miesięcy wydawać kasę na kolejny model.

 

Osobiście to chyba życzyłbym obydwu graczom porażki z tymi połówkami generacji, żeby więcej nie wpadli na tak błyskotliwe pomysły.

 

No sorry ale kupno jakiegokolwiek X1 po prezentacji Scorpio od MS nie ma sensu jeśli ktoś poważnie myśli o osiągach itp. Bardzo mi się podoba fakt że   tak wcześnie zapowiedzieli - każdy wiedział  co i jak i każdy podjął decyzję.

Swoją drogą to ładnie MS robi w konia z tym S, reklama w TV granie w 4k, no nieźle z 900p do 4k upscalling. Ktoś chyba nawet napisał na forum, że gra w Wieśka 3 na X1S+ 4kTV i grafika rozwala system więc może zamiast nowych konsol niech obniżą cenę 4k TV ? :D

 

A mnie cieszy fakt że robią te upgrade'y, dłużej moja konsola pożyje, i to jest bardzo dobry prognostyk jeśli chodzi o moc nowej generacji i ewentualną wsteczną kompatybilność. Sony i MS będą na rzęsach stawać żeby zrobić potężniejszego next gena niż konkurent czyli miód na moje serce. Wsteczna kompatybilność -  nienawidzę trzymać wielu kloców pod TV. Zawsze jest tak że mówię że sprzedam jak ogram wszystko, cena spada i do dziś mam 360 który już z netem nie da rady się połączyć, tylko gry odpali jak śrubokrętem tackę podważę żeby  mogła wyjść.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z zawieszeniem się Nba 2k17 na ps4 pro. Zmieniłem konsolę, na starym facie wszystko śmigalo bez problemu. Nie mam żadnych problemów z innymi grami. Kiedy odpalam grę wszystko jest w porządku do czasu rozpoczęcia meczu - rzut sędziowski na starcie i... zawiecha. Odinstalowalem grę i zainstalowałem ponownie i nadal to samo. Wyłączyłem też hdcp bo czytałem o jakichś problemach ale nadal nic. Ktoś spotkał się z podobną sytuacją, może w przypadku innej gry? Jakaś podpowiedź?

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...