Skocz do zawartości

SYSTEM SHOCK


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem  wreszcie na mostku, finałowy level przede mną, piękna gierka, ale absurdalnie wierna wczesnym latom 90-tym, prócz grafiki dosłownie każda mechanika staroszkolna, a te kody do komputerków to już mnie mocno wqurwiły, no masakra każdy level jeszcze raz trzeba było czesać :D. 

 

Poza tym jest wciąż trudno (chociaż apteczek już mam od groma), ale satysfakcja gwarantowana. No takich gier już się na pewno nie robi, trochę dobrze, trochę źle :). 

Odnośnik do komentarza

Koniec - finalny level i muzyczka na końcu to bomba, oj czuję się nieco bardziej spełniony jako gracz, kończąc protoplastę moich ulubionych Bioshocków, Deus Exów i Preya 2017 :). 


8/10 na dzisiaj, frustrujące arcydzieło  z lat 90tych :). 


Fajnie, że w creditsach wymienili cały dev team z 1994.


Nighdive pięknie to odświeżyło, ale czy nowi gracze to ogarną i docenią, wątpliwe, myślę, że tak z 80% z nich się odbije :). 

 

20231229154201_1.thumb.jpg.4482a74c58868fa3e3f9440eee719815.jpg

 

image.thumb.jpeg.c44eb21e963103ded2cb70156c9a00b8.jpeg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

No, muszę powiedzieć że na SD komfort gry mocno poprawiony. Trochę małych bugów w sterowaniu zniknęło (już się nie kuca przy wychodzeniu z ekwipunku trupa) i przeglądanie zebranych dzienników działa poprawnie na kontrolerze, nie trzeba konfigurować myszy.

 

Damska hakerka czysto kosmetyczna, ale fajnie, że jest.

 

Edit: pograłem 15 minut i kurczę, ale to jest wspaniała gra.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie demo sprawdziłem na SD, spoko działa a sama gra zapowiada się bdb, można się zgubić już po pierwszych 30min. Gdyby nie to że zaraz ma być na duże konsole to bym wziął przy obecnej promocji na steam, jedyny zarzut na SD to raczej za małe EQ i mapka, średnio czytelne. No ale jakbym nie miał wyjścia to by się tak grało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...