Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedałem stertę moogli, żeby 5min później dostać z ticketa drugiego Zyrusa, poza bannerem... Ale jeszcze do czwartku pewnie i tak jeszcze wpadnie drugi Draco Spike, bo moogle lecą jak szalone. Szkoda tylko, że do obecnego eventu wypadła mi raptem jedna Sice.

 

Rozumiem, że te Shadow Bahamut Heart/Ore/Fang można spokojnie sprzedawać, jak już się wykrafciło wszystko z eventu?

 

EDIT:

Z Free Summona tęcza a w niej... Delita. :\

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Suavek nie za dużo tych tęczowych ostatnio xDps.

Tęcza tęczą, tylko, żeby wypadało mi z nich coś, co faktycznie będę używał. Noctisa nic nie przebije, ale poza nim to miałem 2x Dark Knight Cecil, Lightning, Delita i Rebertę, z czego tylko tę ostatnią może będę czasem używał w regularnym teamie.

 

O, czemu mi z tęczowych nie wypada to, co Aderowi na przykład? ;p

Odnośnik do komentarza

Przypomniało mi się, a propos Free/Half summonów:

 

Patrzę na te filmy i w sumie nie rozumiem, jak można tyle kasy na sprite'y w grze na komórkę wywalać... Szczególnie, jak się osiągnie etap, że jak nie wpadnie tęcza, to reszta jest praktycznie kasą wyrzuconą w błoto. Już teraz z samych daily i ticketów mam czasem za dużo niektórych jednostek. Nie wyobrażam sobie, żebym miał jeszcze na to wydawać setki/tysiące złotych, niezależnie od tego, w jakich realiach się pracuje/zarabia.

Odnośnik do komentarza

Źle ze mną jeśli rozważam zakup tego bundla? W sumie same Lapis wychodzą taniej niż normalnie (i tak drogo), a tu jeszcze 4* ticket i Moogle.

 

Z drugiej strony nie ufam tym złotym kryształom. Ostatnio miałem ich sporo, ale wypada ciągle wszystko, tylko nie jednostka z bannera. Dziś z daily wpadł Nine, którego w trakcie poprzedniego eventu nie mogłem trafić, a Kinga dalej nie mam.

 

Nazbierało mi się też Moogli różnych, ale cykam się je na cokolwiek przeznaczyć, czemu nadać priorytet. W sumie mam aż 4 Shine, a TM jest na tyle dobry, że szkoda je łączyć, to może tutaj się wspomogę.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauważyłem, że ten powtórkowy event ma teraz achievementy, jak ktoś chce trochę Lapis.

 

EDIT:

Co z tymi summonami, to ja nawet nie...

 

Daily - złoty, Grace

Ticket 1 - znowu złoty, Soleil

Ticket 2 - TĘCZA!

 

Drugi Delita... :\ Cóż, pogrinduję Moonblade...

 

Ticket 3 - kolejny złoty, Mercedes

Ticket 4 - niebieski, Anzelm (powinni go wy(pipi)ić...)

Ticket 5 - niebieski, Kuja

 

A ja chciałem Abela, lub kilku... Więc gdzie były te złote, jak ich faktycznie potrzebowałem? Nadzieja w daily, reszta ticketów zostaje na lepszy banner.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

A pamiętam jak tu pisałeś o swoim pechu a od tamtej pory troche już tęcz natrzaskałeś. U mnie złote też lecą falami, nigdy nie przerywam gdy wypadnie jeden bo później lecą serią. W ogóle to mam te pulle dziwaczne. Xiao wyleciały mi cztery po kolei, z daily nigdy nie wypadło nic a z free tygodnia same niebieskie. Z tymi próbami krótko po dziesiątej też jest coś na rzeczy, pisałem już tu, że moim pierwszym pullem w banerze z Orlandu, 4 min po 10 była tęcza (czaicie ten stan przedzawałowy?) z Emperorem. Zresztą moja trzecia i jak do tej pory ostatnia (98 ranga). Przynajmniej wyfarmiłem z niego rod dla swojej najlepszej postaci Dark Finy, dopieszczam ją jak moge z braku laku. Swoją drogą też kosmicznie mi wypadła... niebieski zmienił sie w złoty a później w tęcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...