Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już dawno się tak dobrze nie bawiłem na arenie jak teraz ten cały Setzer jest za(pipi)isty i ma za(pipi)iste skille

Joker's Death i

Slot

(25%) Joker's Death: Instant KO (30%) to all enemies

 

(25%) Prismatic Flash: Physical damage (1.8x) to all enemies

 

(25%) Megaflare: Physical damage (3x) with ignore DEF (25%) to all enemies

 

(25%) Double Dice: Fixed Physical damage (5555) to all enemies

 

Zauważyłem ,że przy walce z Ultimą Setzer używając Cursed Card nażuca częściej paralyze niż Noct fire flaskiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobiłem Noctisem do równego 800 ATK. Bez szału na tle tych zbliżających się do 1000, ale jak na mnie nieźle. Muszę w końcu ostatnie Triale ukończyć dla katany i great sword mastery, to jeszcze skoczy dodatkowo, ale jakoś ciężko mi się zebrać. 40 NRG to sporo, a margines błędu niemały.

 

I chyba odpuszczę sobie daily pulle, bo w sumie rocznica niedługo i pewnie jakieś bundle przygotują z tej okazji.

Odnośnik do komentarza

GZ :)

Szkoda jednak,że GUMI dało dupy i nadal nie naprawiło buga,który sprawia,że Reberta jako dragon killer się nie do końca sprawdzi,bo niestety killer abilities nadal nie działają z jakimikolwiek jumpami .Zbudowali postać wokół niedziałającej w 100% umiejętności jaką jest jump...

Gdyby to pykało,byłby sztos unit :) I ten sprite :)

Tymczasem na ELT raid wystarcza 2x Orlandu z dragon killer lub Syldra's Protection i warp break Noctisa xD Raid boss dużo łatwiejszy niż poprzedni :)

Odnośnik do komentarza

Raid ELT jest bardzo prosty nawet z przeciętnym teamem. Trial już inna śpiewka, bo mechanika jest niejasna. Niektórzy piszą, że boss nie użyje Megaflare, jeśli się go nie debuffnie, ale mnie tak dwa razy rozwalił na 1/3HP. Udało się jednak za trzecim razem ze wszystkimi osiągnięciami, choć ledwo, bo co turę praktycznie Firiona musiałem wskrzeszać.

 

A pod koniec eventu to ja chyba będę miał 2-3 Gungniry... Muszę Zyrusa wyciągnąć jakoś, bo też TM mi się przyda, a postać bardzo spoko się zdaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...