Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dylemat. Ciężko u mnie z farmieniem TMR. Mam 5 Hayate i teraz się zastanawiam, czy grindować ze dwie sztuki Black Cowl, czy zadowolić się jedną, ale szybciej, i przejść do grindu kolejnych TMR, które mi zalegają i zajmują sloty.

 

Patent z Raid Coins fajny. Zadowala te wewnętrzną potrzebę pulla i odrobiny niepewności "co wypadnie?". Faktem jest, że nic naprawdę powalającego nie dostaniemy, ale i tak korci do korzystania. I teraz rozumiem co ludzie mówili odnośnie tych wielu kopii postaci i łatwych TMR - ledwo grać event zacząłem, a już mam 55% TM Thancreda oraz dwie Milfillie. Można też Trust Moogle dla tych postaci zdobyć.

 

Z innej beczki, czy komuś jeszcze zresetowały się niektóre osiągnięcia z questów fabularnych? Przeglądałem mapę Olderon i zauważyłem, że w niektórych miejscach miałem tylko Cleared zamiast Complete, a tam kilka misji wisiało, jak gdyby w ogóle nie było ukończonych (nawet No Continues). A musiałem je przechodzić na pewno, bo następne już były odblokowane, i ukończone z achievementami. Nie żebym miał coś przeciwko, bo zawsze to darmowe Lapis, ale dziwne, mimo wszystko.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

E, nędzny banner. Jeden Orlandeau z niewątpliwie zaniżonym drop chance, słaby dancer zamiast którego wolę użyć darmową Minfilię, i dwie postacie 3-5*. Nawet TMy nie są jakieś szczególne. A ludzie i tak pewnie wyzbędą się wszystkich zapasów, żeby zdobyć przehajpowanego Orlandeau, mimo tego, że już pewnie i tak większość z nich przechodzi z palcem w (pipi)e wszystko, co gra ma do zaoferowania.

 

Zostaje przy daily, będzie co będzie.

 

A przy okazji, szkoda, że TM z dolnej półki. W takim tempie będę miał tych materii kilkanaście do końca eventu. Mam przy tym nadzieję, że z Y'shtolą się wyrobię.

pb9lnqb.jpg

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak wyglada 78 ticketow wy(pipi)anych w bloto, ani jednej teczy,  no nic, zamiast Orlandu do druzyny trafi Queen

 

 

zidane, vivi, cecil, soleil, edgar, lawrence, shera, lenna, cerius, galuf, lawrence, wol,  ingus,soleil, edgar, rydia,ovelia, rosa, refia, cod, vaan, elle, sazh, alma, soleil, Lani, nine, kain, artemios, edgar, krile, wol, vivi, cod, lawrence,soleil, vanille, ovelia, mustadio, firion, lawrence, tellah, vanille,leo, snow, locke, kefka, cyan, fang, ovelia, cod, nine, shadow,lawrence, ovelia,lawrence, krile, edge, leo, clyne, golbez, ingus, elle, elle, maria, lawrence, ovelia, jack, hope, freya, leon, celes, penelo, faris, vivi, lawrence, luka, firion

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...