Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W TM poszły 2 genij blade,ring Noctisa,kolejny Excal(5) i Blade mastery numer 4

Ale te poty...niby nie dużo,ale podnoszą staty znacząco...niestety arenę olałem jakieś 2 miechy temu xD

Team w arenie obecnie to Ling,Noct,Luneth,Refia i TG CID,idę jak po maśle...Ling to boska jednostka,do tego blizzard flask i 1 turn kill :) Orlandu AOE z bladeblitz wystarcza :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ludzie chyba przestali robić Ifrita, bo ilość monet stale maleje. :\ Wczoraj za PRO było jeszcze ~650, wieczorem już niewiele ponad 600, a teraz 586. A ja jeszcze do Y'shtoli nie dotarłem nawet.

 

Nowy event w sumie nie dość, że banalny, to jeszcze Chocobosy dość często mi się pojawiały. Rzuciłem w banner kilka ticketów, to dostałem Soleil i 2x Lawrence i więcej nie mam zamiaru ciągnąć poza daily. Nagrody w sumie też niezłe, szczególnie dla osób, które nie grindują TMów.

 

Oczywiście z player's choice Chizuru nie dostałem. Ze złotych wpadły mi 2x Agrias i 2x Rosa...

Odnośnik do komentarza

Ja chyba się naprawdę uwolnilem. Tydzień temu wstałem wcześniej w weekend, żeby wyfarmić TMR przed rozpoczęciem eventu czy coś takiego i wtedy też stwierdziłem, że za dużo czasu mi ta gra zabiera i jak juz swój dzień ustawiam pod jakieś uzależniające mechaniki, to meh, lepiej ten czas na duże gierki przeznaczyć.

Już ponad tydzień nie wlaczalem, tylko jeden raz żałowałem, że w ten sposób tracę daily rewards, a tak poza tym zniosłem dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za dużo do zrobienia ciągle miałem, tyle TMR do wyfarmienia, tyle rzeczy do zrobienia. I tak nie siedziałem nad tym jakoś bardzo dużo, ale stwierdziłem, że lepiej mi będzie bez tego. Wciągało mnie to coraz bardziej, aż do tego stopnia, że stwierdziłem, iż starczy.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio myslalem o tym ze ta gra nie ma zadnego celu. No ale potem stoje w kolejce w miesnym czy ide na przerwe w robocie i pykne sobie jakis quest.

Teraz i tak glownie w Granblue Fantasy gram, fabuła ciekawsza, lepsza grafa i muzyka. Duzo fabularnych eventow a nie samo klepanie potworow. Do tego gildie, znalazlem taka gdzie ludzie graja na luzaku, mozna w grupie robic raidy i questy. No i gacha jest dodatkiem, postacie fajnie miec, ale glowna sìłe stanowia bronie z bossow.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...