Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie poza craftingiem, to taki event mi odpowiada. Dobry moment do nadrobienia fabuły i questów, bo zawsze coś z tych dungeonów i eksploracji wyciągam.

 

Ludzie piszą, że Twist of Fate Xona działa na bossów. W niektórych przypadkach ładnie może namieszać w niektórych trialach.

Odnośnik do komentarza

I skąd ja mam wziąć miejsce na 25 kaktusów, żeby maila w ogóle przyjąć? Znowu sloty trzeba powiększać...

 

I szlag już mnie trafia z tymi mooglami do TM Freyvii. Najchętniej bym wywalił, ale gdyby kiedyś jakimś cudem wpadła ta postać, to będę żałował, że muszę zaczynać od 0%.

Odnośnik do komentarza

Nowy trial jest easy z Orlandu i Xonem(3 z 4 zadań,nie mam jeszcze tylko moogla 10%),wygrana w dwie tury,nawet mnie nie tknęli  xD

Pierwsza tura - Xon używa twist of fate na Ifricie,Noct warp break a Orlandu plus Orlandu friend(obaj z esperem Ifrit) robią chaina i OTKO,Dark Ifrit leży.Druga tura to powtórzenie tego samego na Siren = GG xD

Odnośnik do komentarza

Nowy trial jest easy z Orlandu i Xonem(3 z 4 zadań,nie mam jeszcze tylko moogla 10%),wygrana w dwie tury,nawet mnie nie tknęli  xD

Pierwsza tura - Xon używa twist of fate na Ifricie,Noct warp break a Orlandu plus Orlandu friend(obaj z esperem Ifrit) robią chaina i OTKO,Dark Ifrit leży.Druga tura to powtórzenie tego samego na Siren = GG xD

Ja taką samą taktyke zastosowałem tylko,że miałeem Delita zamiast Nocta.
Odnośnik do komentarza

17 Trust Moogli z Fryevia's Needle... Znacznie więcej, niż wpadło mi do tej pory Patches i Vestment of Mind. Oczywiście Fryevii nie mam i pewnie mieć nie będę, a Moogli pewnie jeszcze trochę wpadnie. Sam nie wiem, czy sprzedawać, czy liczyć na szczęście. Trochę szkoda mi już ticketów na ten banner. Cwaniacy z Gumi pewnie celowo tak zrobili, żeby zmotywować ludzi do pulli. Irytujące.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma postacie do wylevelowania to najlepszy sposób Beasts of the Dark ADV za 10 punktów enegii mam dla postaci 130000 expa

https://www.youtube.com/watch?v=vra30xYkOqY&feature=youtu.be

 

ps.W następanym tydodniu King Mog event FFVI i nowe postacie Trance Terra , Setzer, Gau.

Kefka i Terra dostają 6*

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...