Skocz do zawartości

Nintendo Classic Mini


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Norma - po co koło na nowo wymyślać. Jak piszę - tam dostajecie emu w ładnym pudełku. Jak sobie weźmiesz Raspberry Pi to możesz zrobić takie coś w 15 minut, grać dowolnym padem na USB i też nie patchować i nic nie wgrywać, a prądu je tyle, że możesz chodzić całą dobę. Ale ok, rozumiem, sentymenty.

 

Na forum chyba nikt się w malinkę nie bawi, a szkoda. Mnie kręci emulacja (sentyment do gier retro, zanim było to modne), ale sam nie chcę sięza to zabierać. W ogóle jak pomyślę o konfiguracjach, żonglowaniu kartami sd, kopiowaniem, milionem otwartych stron, to mnie odpycha. No, ale może kiedyś sobie sprawię, tylko niech jeszcze drukarki 3D nie drukują tak tandetnie, to sobie zrobię jakiś własny sprzęcik.

---

Żeby nie było offtopa. Drugi mój w życiu preorder i znowu zonk, a pewnie gdzieś na mieście będzie można normalnie zakupić konsolkę :/

Rayos, kiedy zamowiles?

U mnie to wygląda tak: 2016-07-18 12:57:09 Płatność zaakceptowana

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Data zamówienia: 2016-07-18 11:52:37

 

O, ja mam z 11:35. Napiszę do nich, że w razie czego mają Cię wypier,dolić z listy oczekujących, bo jestem szybciej, OK?

A tak na serio to pewnie przez kontroler. Nie rozdzielą tego na dwie wysyłki, więc będę musiał czekać aż doślą im te osrane kontrolery i wtedy dostanę paczkę. Ale dopytam się na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

No i (pipi) (pipi)a,

Za dlugo sie nie cieszylem. Dostalem potwierdzenie z paczkomatow, a debile wyslali do jakiegoś Warszawskiego, zamiast do Wroclawia no ja cie (pipi)e.


Oni tam serio od 12 pracuja? No już mam pozamiatane, teraz bedzie lezec w paczkomacie w wawie 

Odnośnik do komentarza

 

 

Norma - po co koło na nowo wymyślać. Jak piszę - tam dostajecie emu w ładnym pudełku. Jak sobie weźmiesz Raspberry Pi to możesz zrobić takie coś w 15 minut, grać dowolnym padem na USB i też nie patchować i nic nie wgrywać, a prądu je tyle, że możesz chodzić całą dobę. Ale ok, rozumiem, sentymenty.

 

 

 Ale wiesz, że emu jest nielegalne? No chyba, że masz kopie tych gier i robisz sam romy co chyba też jest nielegalne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...