Skocz do zawartości

Bioshock: The Collection Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

No strzelanka słaba ale dużo się nie strzela to można przymknąć oko. W dwójce za to pamiętam lubiłem strzelać z rivet guna, zresztą pewnie jakbym włączył 2 teraz to też bym wsiąknął. Najbardziej razi skala niektórych obiektów w pomieszczeniach, widać że gierka ma swoje lata. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
W dniu 8.04.2022 o 00:04, Rozi napisał:

Dobra, jebać, nie będę sobie psuł wrażeń z gry tym Survivorem. Nie wiedziałem, że tutaj przeciwnicy robią się takimi gąbkami na pociski, Big Daddies mają na strzała, czasami trzy :kekw: Doszedłem do ataku Splicerów przy łodzi podwodnej, zero apteczek i zero EVE hypo, jebią mnie jak psa :kekw:

@Pupcio san, zawiodłem. Wracam na farmę Stardew :pechowiec:

Nie jestem pizdą w życiu, więc wróciłem do wyzwania - kolejny raz przypominam sobie Serię Życia. Po przebrnięciu przez Medical Pavillion i Neptune's Bounty (najtrudniejsze lokacje w przejściu na Survivor), dalej idzie w miarę łatwo; już jestem w Apollo Square. Sama gra oczywiście 10/10.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Infinite jest cudowne tylko trzeba zapomnieć jak ta gra miała wyglądać.

Niestety, mogli poczekać do nowej generacji. Swoją drogą, ja myślałem, że ta gra wyszła w 2011, a tu 2013 :O Ale uwielbiam ją z całego serca, ciareczki za każdym razem.

 

Dobra, przypierdzielę dwójkę na Hardzie, chyba jest łatwiej, niż w Survivor w jedynce?

Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie lubiłem Infinite, bo to było bardziej liniowe Call of Duty niż prawilny Bioshock, oferujący swobodę działania.
No i tak jak części z Rapture miały fajne lore, tak tutaj jest to wszystko z dupy - projekty przeciwników nie mają sensu fabularnego, podobnie jak te "plazmidy" - ot taki kolorowy shooterek.
Bardzo fajna gra sama w sobie, ale jak coś w tytule ma Bioshock to jednak liczyłem na coś innego.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Wredny napisał:

No i tak jak części z Rapture miały fajne lore, tak tutaj jest to wszystko z dupy - projekty przeciwników nie mają sensu fabularnego, podobnie jak te "plazmidy" - ot taki kolorowy shooterek.

Polecam zagrać jeszcze raz, albo poczytać, bo nieźle daje ignoranctwem z tego posta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...