Skocz do zawartości

Bioshock: The Collection Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Sorry za double posta ale może kogoś to zainteresuje.

 

Bioshock 1 skończony. Po zakończeniu włączyłem filmy które odkryłem podczas gry. Genialne wywiady z twórcami przeprowadzone przez geoffa Keighley'a. Naprawdę fajna sprawa . Dowiedziałem się tyle cikawostek że głowa mała. Polecam lepsze niż niejeden film:)

 

Edycja nr 2

Skończyłem bioshocka 2 wraz z dlc minevras coś tam. Sam bioshock 2 spoko ale nic ponad norme ale to dlc. Perełka i polecam. Oddzielna historia ale za to jaka:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Podt pod postem. Przeszedłem dlc do bioshocka infinity. Dlc nr 1 takie se ale fajnie zobaczyć rapture "przed". Dlc 2 w trybie 1998 mode ja pierdykam coś pięknego. Dla samego tego dlc warto brać kolekcjonerke. Kilka godzin spędziłem jak za najlepszych thiefow. Bez mapy, radaru i podpowiedzi. Dodatkowo cichaczem bez zabicia kogokolwiek. No i sama historia hehe elizabeth to prawdziwa kurew:)

 

 

Polecam kolekcje poza bioshockiem infinity reszta nadal trzyma poziom a z tego kupsztala jakim był 3 bioshock wyszedł najlepszy dlc do gry w jaki grałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Przeszedłem nie tak dawno temu 1 i infinite.(bo do 2 nie chciało mi się wracać, zbyt podobna do 1)

Te gry mają bardzo specyficzna grafikę, taki trochę art style który się nie starzeje wg mnie .

Gry wyglądają nadal bardzo dobrze, dodatkowo ta kolekcja zawiera wszystkie DLC.

O ile w 1 to takie time trial kill roomy z kombinowaniem o tyle infinite dostało rewelacyjne DLCki fabularne wyjaśniające nawet pewne wątki z 1 i spinające całą serię w całość .

Jak nie grałeś must have, jak grałeś to też warto odświeżyć chociażby 1, i poznać fabularne dlcki infinite(jedne z lepszych dlc jakie widziałem w grach)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem świeżo po ukończeniu ale z podstawowymi wersjami nie miałem za wiele styczności. Po pierwsze to graficzka nawet dzis moze sie podobać, ale gra czasem potrafi chrupnac.

 

Ps. Jak cos to nie kupuj cyfry. Ja sprzedaje swojego boxa i za 120 plus ship Ci oddam wiec bedziesz miał grę fizycznie za praktycznie te same pieniądze

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Cała kolekcja Bioshocka dostała patcha dla PS4 Pro i Xbox One X, czyli wsparcie dla 4K (PS4 Pro 2560x1440, a XOX 3840x2160) Muszę przyznać, że jestem zaskoczony iż gry dostały patcha pod tak długim czasie. Z chęcią sobie sprawdzę jak to wyglada na koksie.

Edytowane przez cithall
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Kupilem Bioschocka kolekcje i przeszedlem poki co jedynke oraz dwojke.

1 oraz 2 sie bardzo zestarzala niestety. Fabula jest dobra ale nie rozumiem tych zachwytów, bo niczym sie nie wyrożnia. Dopiero w dwojce i dodatku do niej w miare poczulem ten swiat Rapture i cala atmosfere. Obie czesci takie solidne 8/10.

Natomiast rozpoczalem tez infinite i jakie to robi wrazenie:obama:. Ten powietrzny swiat 10x lepiej sie prezentuje i powoduje opad kopary. Jesli chodzi o gameplay, pogralem narazie godzinke ale "strzelanie" bardzo mi sie podoba. Duzo bardziejj niz w poprzednich wersjach. Zapowiada sie swietna gra :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...