Skocz do zawartości

Bioshock: The Collection Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka miała megaklimat ale i megaproblemy na ps3. Te krawędzie, tekstury rozpaćkane gorzej niż z ps2. Ale przemieszczanie się po tym podwodnym mieście miało swój urok.

Dwójkę rownież ograłem na ps3. A infinite?

Pamietam, ze dali kiedys infinite w plusie - kiedys takie dobre gry tam dawali. A ja, miałem już kompa, wiec za 30 złotych ukończyłem trzecia cześć na PC. Ogralem w pięknej grafie (i równie pięknej elizabeth:), w 1080p, 60 klatek i detale na maksa.

Kiedy pały zabrały mi kompa, wróciłem do edycji z ps3 i nie dało sie grać. Różnica w grafie zrobiła swoje.

I chyba dlatego forumowicze tak narzekają na infinite, bo ogrywali to na jakimś starym szrocie.

Jeżeli teraz miałbym ponownie przemierzyć Rapture, nawet na silniki infinite - to ja to bierę w ciemno.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

I chyba dlatego forumowicze tak narzekają na infinite, bo ogrywali to na jakimś starym szrocie.

Narzekają, bo na tle dwóch poprzednich części to zwykła strzelanina była, a nie ze względu na kwestie techniczne.

Akurat graficznie na PS3 mi gra robiła dobrze, ale nie grafiki oczekiwałem od gry z "Bioshock" w tytule - Call of Columbia, ot co.

Odnośnik do komentarza

 fixd

 

Czekając sobie na takie Rise of the Tomb Raider można zapchać dziurę czasową Bioshockiem. czemu nie. Gra ma super klimat. Tzn pierwsze dwie części mają, trzecia to taka odskocznia ale też dobra gra. 

:)

 

Ja raczej bankowo wezmę, dla mnie świetne gry, nawet trójka mimo spłyconego gameplayu jest dobrą pozycją no i razem z dlc pięknie spaja historię do kupy.

Odnośnik do komentarza

 

Kiedy pały zabrały mi kompa, wróciłem do edycji z ps3 i nie dało sie grać.

Rozwiń :)

 

Zabrały, bo używałem kiedyś programów p2p do pobierania mp3.

A jeżeli chodzi o powrót, to po prostu bolesne wydało się przejście z detali na Ultra i rozdzielczość Full HD, na biedne, krawędziowe detale w 30 klatkach i hd ready. No i klawą/mychą grało mi się lepiej na PC.

Odnośnik do komentarza

Bo "zombie", sandbox i "Daryll" :)

Sam czekam, ale jest cała masa ciekawszych gier po drodze, niż remastery Bioshocków (tzn dla osób, które już Bioshocki ograły).

Zresztą muszę jeszcze wrócić do dwójki na PS3, bo porzuciłem gdzieś w połowie (genialna jedynka i przereklamowany Infinite skończone).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bioshock 1 nadal robi. Pograłem dzisiaj 2 -3 h i ten klimat , fabuła nadal na najwyższym poziomie. Pierwszy mój remaster w historii ale warto było. Poczułem się dzisiaj troszkę jak te prawie 10 lat temu kiedy kupowałem steel booka z pierwszą częścią. Dla samej jedynki warto. Po jedynce przejdę sobie dwójkę. a infinity daruje sobie za to dlc do niego chętnie bo podobno dobre i wraca się do rapture :)

Odnośnik do komentarza

Eeee tam, problem Infinite jest to właśnie że nazywa się Bioshock. Pierwsza częśc to arcydzieło, ale już np druga wg mnie jest o wieeeele słabsza. Infinite to już bardziej strzelanka, dlatego tak rozczarowała. Ja tam i tak bawiłem się świetnie, fabuła mnie wciągnęła i na końcu dała w pape.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...