Skocz do zawartości

Bioshock: The Collection Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ludwes napisał:

Nie wiem jak dwójka, ale ogrywałem w tamtym roku po raz pierwszy jedynkę i byla bardzo dobra.

 

Infinite? Bez komentarza. 

W sensie ze slaby? Dla mnie pod wzgledem gameplayu najle0sza poki co czesc. Jestem zachwycony ta rozwalka i podniebnym miastem.

 

Bioschock 1 i 2 to lokacje na jedno kopyto, walka byla tam tez caly czas i byla ona bardzo mierna moim zdaniem, fabularnie i klimatem sie bronily.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, standby napisał:

W sensie ze slaby? Dla mnie pod wzgledem gameplayu najle0sza poki co czesc. Jestem zachwycony ta rozwalka i podniebnym miastem.

 

Bioschock 1 i 2 to lokacje na jedno kopyto, walka byla tam tez caly czas i byla ona bardzo mierna moim zdaniem, fabularnie i klimatem sie bronily.

No wlasnie infinite najgorsze pod względem gameplayu bo najmniej kombinowania z vigorem, gdzie w b1 i 2 na wyzszych poziomach ładnie trzeba było się bawić plasmidami i tonicami.

 

Strasznie zmarnowany potencjał gameplayowo infinite, a jak sobie człowiek przypomni jak to miało wyglądać a finalnie wyszło to w ogóle zawód.

Odnośnik do komentarza

Infinite jest strasznie prostacki przy b1 i b2 mimo że dwójki jakoś specjalnie nostalgicznie nie wspominam to uwielbiałem moment jak trzeba było bronić siostrzyczek gdy zbierała adam i gra zmieniała się trochę w Tower defence. Infinite ma piękne miasto ale w każdym innym aspekcie dla mnie to mega zawód  :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie wlasnie wkurzalo bronienie tych siostrzyczek, nie bylo w tym nic ciekawego. Tak samo te plazmidy niekoniecznie byly przydatne w tych pierwszych dwoch czesciach oprocz bolta oraz cyklonu. Obecnie ze wzgledu na wyzszy poziom trudnosci ( bioszok ifnity jest trudniejszy moim zdaniem od 1 i 2)musze ich czesciej uzywac i naprawde sie przydaja.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio próbowałem dokończyć te dwa DLC-ki do Infinite i nie dałem rady gdzieś przy początku drugiego. Masakryczny bełkot fabularny i gameplay oparty na zbieraniu śmieci z mało kreatywnym strzelankiem. Nigdy nie rozumiałem tych wysokich ocen dla tej części, jak dla mnie najsłabsza rzecz z całej trylogii - tylko designem nadrabia.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
W dniu 21.03.2021 o 14:41, standby napisał:

No i skonczylem infinity. 

Najlepsza czesc, najlepsza grafa, historia, lokacje i gameplay. Swietna gra, bawilem sie 10x lepiej niz przy jedynce i dwojce. Nie czaje kompletnie zarzutow dotyczacych backtrackingu.

Jestem ciagle w szoku po ujrzeniu zakonczenia:obama:

A przedemna jeszcze dodatki.

Serio? Pierwszy Bio to jedna z moich ulubionych gier, ale jakoś nigdy nie grałem w Infinity. Kurde chyba kupię we wstecznej, albo kolekcję na XSX.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem to ostatnio dwa lata temu grałem na survivor, co prawda z chamberami ale jak pamiętam to wcale trudno nie jest i pare razy ginąłem za wcześnie atakując tatuśki, sejwow nie robiłem często wiec odpuściłem bo za dużo by trzeba nadrabiać. Później miałem full wszystkiego i ostrożnie grałem to łatwo jest. 
 

Zagrałbym sobie, kupię na xboxa jak będzie promka to z ciekawości zrobię bez vita. Sejwy przed każdym większym starciem i bezpiecznie się to zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Jakieś tipy na jedynkę na Survivor bez Vita Chambers?

 

1. jak najszybciej po zdobyciu aparatu kombo bolt i foto na każdym rodzaju przeciwnika do wyczerpania pięciu pasków

2. plazmidy ograniczyć do bolta, telekinezy i incinerate, ewentualnie hypnotize big daddy i security bullseye, resztę adama na toniki

3. kusza to najlepsza broń w grze, wytwarzaj do niej ammo, gdy tylko możesz - bolt i headshot kasuje zresearchowanych mobków na raz

4. hackować wszystkie kamery, wieżyczki oraz boty po uprzednim fotografowaniu

 

tyle wystarczy, żeby orać na survivorze, wyzwania były trudniejsze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...