Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mozi napisał:

I właśnie dlatego wziąłem normalną rotacyjną Oral-B. Kolega pracujący w NeoNet mówił, że Oral-B praktycznie do nich nie wracają za to philipsy już dużo gorzej. No i za 560zl miałem dwie szczoteczki Genius 8000 gdzie pojedyncza kosztuje 520zl. Dobry zestaw.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mozi napisał:

No to musze zdementowac :D mam dokladnie ten sam model (dwie sztuki) prawie dwa lata i zero problemow. Zalezy jak sie trafi najwidoczniej

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Metoda napisał:

No tak, bo mycie normalną szczoteczką, to przypał i  w ogóle średniowiecze. Jak ktoś nie umie myć zębów, to i nawet szczoteczką za 1500 zł będzie miał syf, także ten.

No bo to jest średniowiecze. Elektryczna, choćby najzwyklejsza dba o wiele lepiej niż zwykła. Choć nie twierdzę, że zwykła nie da się porządnie zadbać o zęby.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2018 o 18:36, sprite napisał:

XDD. Dawać do rodzynów. Wujek dalek w latach 90.

 

Marna baletnica z ciebie i tyle. :lapka: Wiadomo, że trzeba się namachać i poświęcić więcej czasu używając manualnej i często ją zmieniać ale nie siejcie herezji, że tylko soniczna albo elektryk. Polecam więcej pieczołowitości przy myciu zębów szczotką manualną. Da się!

 

11 godzin temu, sprite napisał:

Krystalicznie żółte zęby.

 

Takie szkliwo mam od urodzenia. Do dentysty prawie nie chodzę. Często myje zęby i żuję gumę po każdym posiłku. :cool:

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza

Ale co się da? Elektryczne czyszczą lepiej i tyle. Co nie znaczy, że z elektryczną nie będzie trzeba już chodzić do dentysty, a z manualną będzie lipa. Geny i dieta są też mega ważne. A tak BTW dentysta nie tylko leczy zęby, ale też sprawdza jamę ustną pod kątem problemów z dziąsłami albo zmian rakowych.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Wujek dobra porcja dauna na dobranoc. Pewnie wleciał 4-pak leszka, potem rundka manualną z oszołoma w promce i na koniec komplement od wybranki serca, że śnieżnobiałe ząbki. To ten słynny haj lajf chyba.

 

2 godziny temu, Krystyna JJanda napisał:

Takie szkliwo mam od urodzenia. Do dentysty prawie nie chodzę. Często myje zęby i żuję gumę po każdym posiłku. :cool:

Czy da się być głupszym?

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

To, że szczoteczka soniczna jest najbardziej skutecznym, najdokładniejszym i najbezpieczniejszym nadzędziem do higieny jamy ustnej. Nawet jakbyś 20 razy dziennie jechał manualną to tak nie wymyjesz. Ale ty nie chodzisz do dentysty(xD), więc nie ma o czym dyskutować.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...