Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie każdy z nich sprawdza się super, ja mam pierwsza generację Xiaomi vacum 

https://www.morele.net/odkurzacz-automatyczny-xiaomi-mijia-mi-robot-vacuum-cleaner-4142874/?gclid=CjwKCAjw_LL2BRAkEiwAv2Y3SRhjej6maK0hdyibfPmgNI9sJZrQsAEI-WNKD6kvalRzOswj9bwnoRoCAP0QAvD_BwE

@balon

mam nadzieję, że ten zasłużony forumowicz to nie michaelis złodziej 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Taa, mój ledwie tę szmatkę ciągnie, ale chociaż tyle pożytku, że troszkę te kurze zmyje i minimalnie parkiet nawilży po uprzednio odkurzonej podłodze.

A mopa parowego ktoś poleci? Waifu szukała jakiejś Viledy - nie pamiętam teraz modelu, ale może ktoś używa czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

Taa, mój ledwie tę szmatkę ciągnie, ale chociaż tyle pożytku, że troszkę te kurze zmyje i minimalnie parkiet nawilży po uprzednio odkurzonej podłodze.

A mopa parowego ktoś poleci? Waifu szukała jakiejś Viledy - nie pamiętam teraz modelu, ale może ktoś używa czegoś podobnego.

Kupiłem tego z lidla i elegancki jest, a jak szyby myje :obama:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Klimatyzator przenośny do 1500 zł do mieszkania w bloku, ma ktoś jakieś doświadczenia, jakieś opinie? Z rurą odprowadzającą na zewnątrz, do tego można dokupić specjalną uszczelkę na okno żeby gorące powietrze nie wracało. Do sypialni około 12m2 chciałem wstawić, mieszkanie w wielkiej płycie.

Odnośnik do komentarza

No i Panowie mam od kilku dni tego Mi Mop Pro. 
C

U

D

O

Nie wiem jak można było żyć bez niego? W ogóle jakoś go polubiłem i traktuje po części  jak żywą osobę :wujaszek:

Nawet te mopowanie daje radę. Może nie jako myci główne podłogi, ale fajnie odświeża po odkurzaniu.

 

Jeszcze żeby sam umiał na piętro wjechać :dafuq:to już w ogóle sprzęt idealny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Panowie woda w domu twarda, że ja pier...

Mam w kuchni dzbanek z wymiennymi filtrami, które starczają na 1.5tygodnia. są to jakieś Dafi czy inne dziadostwo. Myślicie, że oryginalne Brita będą wydajniejsze?

 

A wy co stosujecie? Dzbanek, filtry pod zlewem, w kranie czy najlepsza opcja zmiękczacz wody centralny w piwnicy?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, nieobchodzimnieto napisał:

Panowie woda w domu twarda, że ja pier...

Mam w kuchni dzbanek z wymiennymi filtrami, które starczają na 1.5tygodnia. są to jakieś Dafi czy inne dziadostwo. Myślicie, że oryginalne Brita będą wydajniejsze?

 

A wy co stosujecie? Dzbanek, filtry pod zlewem, w kranie czy najlepsza opcja zmiękczacz wody centralny w piwnicy?

 

Ja mam Dafi i filtr wymieniam dopiero jak się pojawi drugi sygnał do wymiany dopiero. Z tym ,że ja nigdy nie leje pełnego dzbanka. Centralny najlepszy ale do tego pasuje mieć dom albo uwzględnić to na samym początku nowego mieszkania. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, nieobchodzimnieto napisał:

Panowie woda w domu twarda, że ja pier...

Mam w kuchni dzbanek z wymiennymi filtrami, które starczają na 1.5tygodnia. są to jakieś Dafi czy inne dziadostwo. Myślicie, że oryginalne Brita będą wydajniejsze?

 

A wy co stosujecie? Dzbanek, filtry pod zlewem, w kranie czy najlepsza opcja zmiękczacz wody centralny w piwnicy?

Filtr na głównym przyłączu , te dafi ,brity to ciota i (pipi).

Elo

Odnośnik do komentarza

Parownica dobrze się sprawdza przy odzieży damskiej np. delikatnych sukienek , koszulek i innych półprzezroczystych szmat. Do prasowania koszuli męskiej zupełnie się nie nadaje. Do odświeżenia może być, ale lepszy efekt da spryskawnie ubrania wodą z octem jabłkowym.

 

Testowałem 2 parownice - ręczną "mobilną" i taki stojak z wieszakiem.

Edytowane przez Pajda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...