Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do tematu szczoteczki sonicznej :lapka:


Wyczytałem już na poprzednich stronach, żeby unikać często padających Philipsów, a z Oral-B taka będzie git?

https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-oral-b-pulsonic-slimone-4200-5273887/

Jest jeszcze tańszy o parę dyszek model 2200. W sumie nie wiem czym się różni, ale jak ta ma wyższy numerek, to pewnie lepsza :nosacz3:
A jak radzilibyście coś innego to zaznaczam, że nie chcę zbankrutować na końcówkach. Do wydania te 300-350zł

Znalazłem jeszcze taką, chyba @sprite tę firmę chwalił


https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-seysso-professional-sonic-toothbrush-se01-953374/

Nieco droższa, takoż szczoteczki do niej kosztują 2x tyle co do Orala

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Frantik napisał:

Wracam do tematu szczoteczki sonicznej :lapka:


Wyczytałem już na poprzednich stronach, żeby unikać często padających Philipsów, a z Oral-B taka będzie git?

https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-oral-b-pulsonic-slimone-4200-5273887/

Jest jeszcze tańszy o parę dyszek model 2200. W sumie nie wiem czym się różni, ale jak ta ma wyższy numerek, to pewnie lepsza :nosacz3:
A jak radzilibyście coś innego to zaznaczam, że nie chcę zbankrutować na końcówkach. Do wydania te 300-350zł

Znalazłem jeszcze taką, chyba @sprite tę firmę chwalił


https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-seysso-professional-sonic-toothbrush-se01-953374/

Nieco droższa, takoż szczoteczki do niej kosztują 2x tyle co do Orala

Mam taką oral-b w prównaniu do philipsa czyści słabiej ale ogólnie działa bez problemu od 3 miechów gdzie philips by był już 2 x w naprawie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 6.04.2019 o 17:34, Siara_iwj napisał:

Ko ko.

 

 

Rodzicom pralka zdechła i trzeba by by im doradzić jakąś do tysiaka. Sam mam Beko, która jest nie do zajechania. Mam farta, czy serio są dobre w niewielkiej cenie..?

O to to to z tym że chce kupić sam dla siebie a nie dla starych więc budżet może być większy. A i czy pralko suszarka to dobry wynalazek czy (pipi) obesrane i lepiej dwa osobne urządzenia ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2019 o 23:03, Kogut napisał:

O to to to z tym że chce kupić sam dla siebie a nie dla starych więc budżet może być większy. A i czy pralko suszarka to dobry wynalazek czy (pipi) obesrane i lepiej dwa osobne urządzenia ? 

Kuzyn w UK miał pralko-suszarkę i po trzech latach miał tego gówna dosyć i kupił każde z osobna, po wyjęciu z suszarki ubranka suchutkie i niepogniecione, ubrania można zakładać zaraz po wyciągnięciu z suszarki.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

Kuzyn w UK miał pralko-suszarkę i po trzech latach miał tego gówna dosyć i kupił każde z osobna, po wyjęciu z suszarki ubranka suchutkie i niepogniecione, ubrania można zakładać zaraz po wyciągnięciu z suszarki.

 

Każdy kto miał 2 w 1 tylko narzeka, a osobna suszarka to cudowny wynalazek, niemalże na równi ze zmywarką. No i najważniejsze - wrzucasz pranie, jak się wypierze jedno to przerzucasz do suszarki i możesz robić kolejne pranie itd. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Meanthord napisał:

 

Fixed.

Pralko-suszarka to idealna opcja, ale ceny porządnych urządzeń zaczynają się od minimum 5K. Ludzie kupują buble za 2K i potem narzekanie, że szajs. Bzdura, sam posiadam, korzystam i polecam. 

 

Napisz coś więcej. No i jaki model masz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zwierzat nie mam. Po prostu zalezy mi by regularnie pozbywac sie kurzu z parkietu w calym domu bez latania z rurą co tydzień. Zastanawialem się, czy ktos konkretnie testował Xiaomi (albo miał styczność).

 

edit

ok kupione. Porównywałem z ciekawości z aliexpress - po ok $350 plus 2 miesiące czekania, nie wiadomo co z cłem, VAT, a lokalny sklep niedaleko mnie sprzedaje nówki (z dystrybucji na Europę) po 1500 zl, to nie ma co się zastanawiac. Potestuje i dam znac.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...