Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z odkurzacza ilife od roku i w moim przypadku jest to rewolucja. Tylko, ze mieszkam w kawalerce wiec nawet najglupszy robot by sobie poradzil z objechaniem takiego pomieszczenia - jedynie co przygotowuje to mu krzesla podnosze na stol i zaslonki podnosze. 30 min 3 razy w tygodniu a komfort jesli chodzi o czystosc podniosl sie kosmicznie. Ale i tak raz w tygodniu w niedziele klasycznym odkurzaczem jakies dokladniejsze odkurzanie + mycie podlogi. Mysle ze po przeprowadzce, ktora mnie niedlugo czeka dorzuce pare stowek na xiaomi bo te dranstwa sa po prostu cholernie wygodne :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

przyszła moja szczoteczka. Te chińczyki zawsze tak pakują swoje produkty? Eleganckie opakowanie jakby z jakiegoś ajfona, a sama szczoteczka też wygląda świetnie. Wrażenie, że ma się do czynienia z produktem premium, a to zwykła szczoteczka za 150 zł. 

 

jestem po pierwszym myciu i nie powiem, jest różnica. Nie dziwię się osobom co mówią, że po umyciu soniczną do zwykłej już się nie wróci. 

Pierwsze mycie zrobiłem na pałę. Teraz zainstalowałem apkę, ustawiłem na dodatkowe wybielanie i szczoteczka trochę w inny sposób zaczęła pracować.

 

na tę chwilę jestem zadowolony z zakupu, moc jest dla mnie wystarczająca. Teraz wymagam od niej tylko bezawaryjnego działania. 

 

w instrukcji wyraźnie jest zaznaczone, że szczoteczka nie może być wykorzystywana w innych celach jak mycie zębów :mog: 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ahoj Koguty, kucnęła mi pralka. 

 

Przy wyciąganiu ubrań z pralki zobaczyłem, że jest jakoś słabo odwirowane. Włączyłem wirowanko, ale nic nie ruszyło, tylko pralka zaczęła cicho buczeć. Tak jakby coś przyblokowało silnik. Przeczyscilem filtr przy pompie i znalazłem kawałeczek materiału... ta yebana bestia wyczerpała kawałek nogawki z getrów!!! 

Niestety czyszczenie nic nie dało, dalej nie działa. Zacząłem ją rozkręcać, ale nie mogę zdjąć frontu, bo trzymają go takie plastikowe kootasiki, a nie chcę odpalić rage'a i wyrywać tego. 

 

Co mogło zdechnąć? Pompa? Nie jest to takie kosztowne, tylko jakoś się do tego dobrać i pralka jak nowa (?). No właśnie, niedawno stuknęło jej 5 lat. Czy korporacja zadbała o to, żeby padła i czy opłaca się ją naprawiać?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...