Skocz do zawartości

FIFA 17 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie, każdego roku próbuję zacząć od składu z premier league, i szybko się wycofuję z tego pomysłu :] taki Alberto Moreno w tamtym roku na wejściu kosztował z 8k..wszystkie popularne ligi będą drogie przez pierwsze 2 tygodnie, a najwiekszy kosmos przewiduję na pierwszy weekend po premierze..dlatego fajnie by było mieć grę chociaż dzień wcześniej żeby ominąć to wariactwo

 

chciałbym starter składzik PL Sterling - Vardy - Sane na froncie ale nie wiem jak to wyjdzie cenowo :<> potrzebuję coś w miarę mocnego do FUT Champions...

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ostatnio pisałem, że na Xbox mają super skilla i w ogóle. Okazuje się, że w tej edycji grając na manual dobiera graczy na automacie i stąd te baty ciągle. Trochę słabo, bo w tym wypadku trzeba przejść na automat. Inaczej nie ma opcji na sensowną grę.

Odnośnik do komentarza

w FUT nie ma opcji manual raczej, chyba że coś zmienili

 

niezłe hajsy lecą z tych squadbuildów,  będę chciał je przy premierze zrobić wszystkie na szybko bo tam dobre paczki czekają w nagrodach...gotowce też już są na reddit/YouTube, tyle że jak gotowce zrobią się popularne to piłksarzyki do zbudowania tych składów zdrożeją...już teraz na jakieś hybrid z turasami wywaliłem 7k...ale się opłaciło i tak

 

dokupiłem Mate i Sona bo mają szanse na IF -> większe zapotrzebowanie -> lepsze hajsy za te karty

Odnośnik do komentarza

Bez jaj, nie da się zmienić nazwy klubu? Usunąłem stary klub w którym kupiłem ze sklepiku możliwość zmiany i w nowym już tego nie ma. Nie da się nic zrobić? Olać takie coś...

 

Edit: Panowie grający na x one, mógłby ktoś mi wysłać jako prezent zmianę nazwy klubu ze sklepiku ea? Może w ten sposób się uda. Mój nick PiPoLiNiO. Będę bardzo wdzięczny :)

 

Edit 2: Nikt nie pomoże Panowie? :)

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Żadnego sensu to nie ma, bardzo rzadko ktokolwiek wartościowy wypada. Oczywiście, na youtubie jest pełno openingów paczek, czasami wypadnie jakiś rzeźnik, ale to jest tak nikłe prawdopodobieństwo, że lepiej sobie odpuścić. Rozumiem, że monet nie masz aż na tyle dużo, by je trwonić, dlatego polecam jednak handlować :)

Odnośnik do komentarza

Ja zas jak zwykle przeliczylem sie na starcie, wymarzona polska repra niezbyt kosi juz na starcie wiec co dopiero pozniej bedzie, w ofensywie jeszcze jako tako ale lewa strony obrony to jednak jest kaplica. Ale przynajmniej mialem druzyne do wyzwan na paczuszki kolejne, teraz na szybko skladam cos z Serie A.

Paczki to kolejna historia, zas nic fajnego nie wylosowalem a wczoraj lacznie chyba z 10 paczek otwarlem i jak co roku kusi zeby cos wylozyc na paczki ale chyba sobie daruje...

Odnośnik do komentarza

@Boryz tak szeroka ławka to mus dopuki nie spaczują, mam wrażenie że zrobili to umyślnie żeby healing karty były wartościowe, gracze z trait injury prone to szklanki teraz

 

jest fajny myk z kupowaniem kontraktów 99, chodzą teraz po 350-400 więc warto zrobić skup dla całego składu , szuka się ich przez apply consumable - contract 99 - list on transfer market - compare i tam licytować

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...