Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ty to nie wszyscy.

Nc plus oferta, do konca umowy

Warto. Ja dostałem 3 kanały HBO z HBO Go za 5 zł i zupełnie nie żałuje. HBO seriale własne ma świetne, ale filmy pojawiają sie na określony czas i potem znikają.

 

Apka niestety fatalna. Przynajmniej u mnie na telewizorze chodzi w 720p. Po przeskoczeniu na Netflix 4K chce sie aż płakać.

Odnośnik do komentarza

 

Ty to nie wszyscy.

Nc plus oferta, do konca umowy

Warto. Ja dostałem 3 kanały HBO z HBO Go za 5 zł i zupełnie nie żałuje. HBO seriale własne ma świetne, ale filmy pojawiają sie na określony czas i potem znikają.

 

Apka niestety fatalna. Przynajmniej u mnie na telewizorze chodzi w 720p. Po przeskoczeniu na Netflix 4K chce sie aż płakać.

 

Nie wiem jak u innych ale mnie się spóźniają napisy praktycznie we wszystkim. Nie sądzę żeby to była wina połączenia bo po kabelku i prędkość wystarczająca. Młodego Papieża nie dało się oglądać z napisami. No i jakość wideo i dźwięku okropna. A biblioteka raczej średnia. Oprócz kilku fajnych seriali paru filmów nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dotychczasowe zwiastuny i scenki niestety nastawiają mnie na 'super komedię kurwo', w porywach film 4/10.

Niech ktoś odważny da znać za 3 dni jak było.

 

No na meta jest 40 coś także wiesz :> 

Odnośnik do komentarza

dopoki netflix nie kosztuje wiecej niz jednorazowe pojscie do kina raz w miesiacu to i tak jeden ch.uj. Nawet jak sie obejrzy w miesiacu 1-2 filmy i pare odcinkow jakiegos serialu to i tak sie oplaca. Dodatkowo mozna sciagnac na urzadzenia filmy co jest mega plusem (ostatnio widzialem ze nawet na windowsa w koncu mozna - mozna wiec spokojnie na lapku sobie posciagac do samolotu/autobusu). Piekne czasy mamy gdy za cene 2 kebabow mozna ogladac co sie chce, kiedy sie chce w dobrej jakosci :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...