Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Andy i Jim czy tam Jim i Andy, wywiad z dżimem karejem   i zapis archiwalny  z czasów kręcenia "człowieka z księżyca" biografii andiego kaufmana. Albo Jim jest najlepszym aktorem na świecie, albo totalnym psycholem, albo jedno i drugie. Puściłem sobie do prasowanka, a tu usiadłem i ogladałem w skupieniu tego chorego skurczybyka. Też ciekawa filozofia życiowa carreya i jego podejście do niektórych tematów, mega zaskoczenie dla mnie. Ogólnie żadne arcydzieło filmowe, ale fajnie to się ogląda i jak bawi się warsztatem aktorskim jim carrey.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tyle że platforma disneya ma mieć start w stanach w 2019, więc raczej w europie zostaną na netflixie produkcje disneya,  raczej im się nie kalkuluje wyprowadzka z netflixa z eu, bo mają deala na dystrybucje ich kontentu, więc po co sobie zakręcać kurek z hajsem?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Warto brać się za Godless?

 

Wczoraj z żoną zaczęliśmy Alias Grace, po pierwszym odcinku ciężko coś powiedzieć. Wydaje się "ok serialem do obejrzenia z kobietą". Sporo paplaniny, aczkolwiek przerywanej przez wspomnienia głównej bohaterki, a to zawsze jakiś miły przerywnik wzbudzający zainteresowanie całą historią... Trochę przypomina mi Taboo, tyle, że przy serialu z T. Hardy'm ten wygląda jak bajeczka dla panienek. Tym bardziej, że czasem warstwa dźwiękowa wydaje mi się za słodka. Moze będzie jeszcze więcej brudu i nędzy. Ale zobaczymy co dalej, może się rozkręci.

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Do oglądania z dziewczyną (chociaż samemu też) polecam Atypical. Naprawdę elegancki serial od Netflixa (szczerze mówiąć obok Mindhuntera najlepszy) o dzieciaku z autyzmem i tego jak jego rodzina radzi sobie wychowując go a on sam postanawia podrywać dziewczyny bo wypadałoby zaruchać. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

Będą przynajmniej do 2019 roku, bo wtedy Disney startuje z własnym serwisem streamingowym.

Sam Disney jeszcze nie zdecydował co z filmami Marvela oraz z serii Star Wars.

 

https://www.moviefone.com/2017/08/11/will-marvel-and-star-wars-films-stay-on-netflix/

Moim zdaniem w polsce prawa do premier Disneya nadal będą takie same: premiery w HBO, a w Netflixie filmy będą pojawiać się po skończeniu licencji dla HBO. Marne szanse na wejście platformy Disneya do polski.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Voytec napisał:

Niby czemu?

A czy jakaś platforma wystartowała równocześnie w USA i w PL?  W USA takich platform jak Netflix jest kilka, chociażby HULU. A jakoś nie zanosi się, żeby Netflix PL miał szybko jakąś konkurencję oprócz Showmaxa. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

Do oglądania z dziewczyną (chociaż samemu też) polecam Atypical. Naprawdę elegancki serial od Netflixa (szczerze mówiąć obok Mindhuntera najlepszy) o dzieciaku z autyzmem i tego jak jego rodzina radzi sobie wychowując go a on sam postanawia podrywać dziewczyny bo wypadałoby zaruchać. 

 

Mi tez ten serial sie podobal, ale nie az tak. Scenariusz momentami kuleje (zwlaszcza w drugiej polowie sezonu), ale duzy plus za glownego bohatera i jego ojca (Rapaport daje rade). Jest kilka naprawde zabawnych sytuacji, ale czesto to taki troche standardowy rodzinny dramat.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Voytec napisał:

A ja pisalem o rownoczesnym wejsciu?

 

Poza tym mysle, ze Disney bedzie planowal start nie tylko w USA i UK a w najwiekszych krajach. Jak nie od razu to w drugim rzucie bedzie w Polsce.

To, że kiedyś może wejść to nie jest wykluczone ale zobacz na takie HBO GO bez abonamentu to jeszcze trochę potrwa zanim będzie a czesi już dostali, w Polsce raczej ludzie mają wyje.bane i wolą cda

Odnośnik do komentarza

Spoko, zgodze się połowicznie bo myślę, że ciągły brak HBO NOW jest spowodowany obecnością HBO GO od dawna i ich umowami z NC+ i innymi operatorami.

 

Jak pracowałem w Play to sprzedawałem również n-kę, bo była w ofercie. Jej przedstawiciel, który przyjeżdżał z nami pogadać (bo to co miał do zrobienia zajmowało mu 2 minuty) jako pierwszy powiedział nam że jest zagrożenie przejęcia ich przez Vivendi, ale byli jeszcze wtedy przekonani, że grupa Canal Plus ich nie kupi bo mają umowy z HBO, AXN i jakimiś tam jeszcze innymi. Nie dam sobie ręki uciąć czy dotyczyło to napewno HBO, ale mówił nam, że moglibyśmy podpisywać na te pakiety filmowe umowy do 2019 bo mają na dużo do przodu z nimi podpisane umowy.

 

Pracowałem tam w 2010-2012.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...