Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ozark to uber kał, ta sama liga co walking dead czy prison break (późniejsze sezony). Już nawet pomijając, że Bateman jest słabiutki nawet w tych swoich komedyjkach. A co dopiero w "poważnym" serialu dramatycznym. To wszystko jest podane na tacy, same stereotypy do tego mega przerysowane (wszyscy wkurviający). Od pierwszej sceny wiesz kto zginie, przeżyje, pierdnie itp.

 

Zero napięcia, zero dramaturgii no i ten sposób prowadzenia fabuły na modłę starych seriali. To znaczy najpierw boom, akcja a później budowanie do tego historii. Tak żeby wszystko było czysto i przejrzyście. Nie no, gardzę okrutnie a jeszcze bardziej sobą, że nie usunąłem po pierwszym odcinku :/

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Słupek napisał:

Dla mnie ozark to uber kał, ta sama liga co walking dead czy prison break (późniejsze sezony). Już nawet pomijając, że Bateman jest słabiutki nawet w tych swoich komedyjkach. A co dopiero w "poważnym" serialu dramatycznym. To wszystko jest podane na tacy, same stereotypy do tego mega przerysowane (wszyscy wkurviający). Od pierwszej sceny wiesz kto zginie, przeżyje, pierdnie itp. 

 

Zero napięcia, zero dramaturgii no i ten sposób prowadzenia fabuły na modłę starych seriali. To znaczy najpierw boom, akcja a później budowanie do tego historii. Tak żeby wszystko było czysto i przejrzyście. Nie no, gardzę okrutnie a jeszcze bardziej sobą, że nie usunąłem po pierwszym odcinku :/

Polecam

Spoiler

Game-Night-poster-2-600x889.jpg

 

Może zmienisz zdanie :)

 

Mi tam Ozark się podobał lepsze niż większość seriali netflixa. Co do Modyfikowanego węgla to się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
Godzinę temu, krupek napisał:

W Stranger Things chyba najbardziej spodobała mi się ta sceneria małego miasteczka, okoliczne tereny i klimat lat 80. W jakim serialu znajdę coś podobnego?

Twin peaks

Odnośnik do komentarza

Skończyłem w końcu drugi sezon Glow i był ok, bez szału jednak. Podobnie jak pierwszy sezon momentami się trochę zmuszałem, bo był bardzo nierówny, od super odcinka 8go

Spoiler

w którym gdy zaczęły śpiewać to mnie zupełnie rozj.ebalo

po jakieś pier.doły, w których

Spoiler

pół odcinka oglądamy jak blondyna "radzi" sobie z rozwodem i sprzedaje meble :reggie:

Ale nie przejmuje się, bo za kilka dni "is all good man" będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...