Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, szejdj napisał:

Lol, jaki graining w netflixowym 4k hdr, przeciez tego sie nie da ogladac, jakosc jak jakies divx interpolowane do 1080i. Jakaś kpina.

pisałem o tym, bodajże w temacie noob kupuje tv. Serial, serialowi nie równy, ale jakość pozostawia wiele do, życzenia.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, szejdj napisał:

Lol, jaki graining w netflixowym 4k hdr, przeciez tego sie nie da ogladac, jakosc jak jakies divx interpolowane do 1080i. Jakaś kpina.

Ta, straszne to jest nie wiem za co ja płace te 13zł. I JESZCZE REKLAMY?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Skończyłem Rozczarowanych.

Imo porządna animka, początek trochę leniwy, ale im dalej tym lepiej, no niestety, ale humor jest dość subiektywną rzeczą, jednemu podpasuje, drugiemu nie, mi sie podobało, kilka razy zaśmiane na głos.

Humor rzeczywiście trochę takie późniejsze sezony simpsonów, plus wplecionych trochę gimnazjalnych heheszków jak Hasztagi, Slasze, Friendzony co pewnie u starszych widzów powoduje krwawienie uszu, jest głupkowato i absurdalnie, bohaterowie są świetni, uwielbiam demona Lucy i królową Oone uwaga spoiler dobrej sceny (według mnie) 

Mi tam podobała się przygoda księżniczki alkoholiczki z króliczymi zębami, mam nadzieje, że będzie drugi sezon. 

Odnośnik do komentarza

Groening po prostu poległ w momencie gdy zachciało mu się jego własnego GoT. Zamiast stworzyć coś świeżego, nadać nowy kierunek powiela błędy Simpsonów i Futuramy. Widać to chociażby w postaciach. Big Jo choć jedna z lepszych postaci jest wariacją Lanistera z Burnsem. Dzieciak króla (ten drugi) to wykapany Ralph, a Chazz to odniesienie do Sideshow Boba.

Kilka żartów dobrych, świat przedstawiony poprawny ale bez szału. Najlepszy odcinek to ten z Big Joe. DiMaggio jak zwykle klasa sama w sobie jako król i mocne zaskoczenie w przypadku Andre bo z twarzy to trochę taki niewyraźny jest i w ogóle nie pasuje mi jego głos do twarzy, a mimo to Lucci najlepszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...