Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, jak mi się nie podobało to napewno nie zrozumialem.
Dla mnie to kolejny przeciętny serial netflixa, takie 6/10.
Serio szkoda czasu, nie jestem w stanie go polecić.
Zmęczyłem go do końca bo mam sporo wolnego czasu w pracy.
Liczyłem na cos ambitniejszego i ciekawszego, trailer to kompletna zmyłka.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A ja polecam 22 lipca o popisach Breivika. Chyba pierwszy dobry film Netflixa. Co ciekawe bedzie tez w niektorych kinach 

 

 

btw po seansie odpalilem na yt jakies filmiki z tamtego dnia i z procesu a w komentarzach prawackie zyeby "serbian hero" "greetings from poland" "Breivik to najlepsze co przytrafilo sie norwegii" xDDDDD gosc zabil 77 osob w tym 69 dzieciakow i dla niektorych jest idolem :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dwa zaj.ebiste dokumenty na które wpadłem ostatnio na Netflixie. O pierwszym pisałem już w temacie RDR2 bo jest idealną przystawką przed nadchodzącym mesjaszem od Rockstar.

 "Robert Redford's THE AMERICAN WEST" Ogląda się z zapartym tchem. Genialne sceny fabularyzowane do tego Jesse James, Billy The Kid, Pat Garret, Sitting Bull, Crazy Horse, George Custer, Allan Pinkerton, Buffalo Bill, Wyatt Earp. Same chore poje..by a zarazem śmietanka Dzikiego Zachodu

https://www.netflix.com/pl/title/80111374

 

9349055003361.jpg

 

Drugi to 10 odcinkowy dokument o wojnie w Wietnamie. Piekielnie dobry! 9.2 na IMDB i jak dla mnie ocena jak najbardziej zasłużona!

https://www.netflix.com/pl/title/80997770

 

vietname-war-ken-burns.jpeg?w=676&ssl=1

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ryo-San napisał:

Dwa zaj.ebiste dokumenty na które wpadłem ostatnio na Netflixie. O pierwszym pisałem już w temacie RDR2 bo jest idealną przystawką przed nadchodzącym mesjaszem od Rockstar.

 "Robert Redford's THE AMERICAN WEST" Ogląda się z zapartym tchem. Genialne sceny fabularyzowane do tego Jesse James, Billy The Kid, Pat Garret, Sitting Bull, Crazy Horse, George Custer, Allan Pinkerton, Buffalo Bill, Wyatt Earp. Same chore poje..by a zarazem śmietanka Dzikiego Zachodu

https://www.netflix.com/pl/title/80111374

 

9349055003361.jpg

 

Drugi to 10 odcinkowy dokument o wojnie w Wietnamie. Piekielnie dobry! 9.2 na IMDB i jak dla mnie ocena jak najbardziej zasłużona!

https://www.netflix.com/pl/title/80997770

 

vietname-war-ken-burns.jpeg?w=676&ssl=1

Polecałem The Vietnam War już dawno, ale na próżno.

 

The American West nie polecam w ogóle, słabiutki i ze znikomą wartością historyczną. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Malibu napisał:

Obejrzałem pierwszy odcinek i jest spoko. Dzięki rezydencji, ma taki fajny gotycki  klimat starych filmów grozy. Zobaczymy jak będzie dalej.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, tukan napisał:

pytanie czy jak się przesiądę z abonamentu fhd na uhd to zaczyna działać od razu czy dopiero od następnej płatności?

Od razu panie kolego. Nawet lepiej bo nalicza opłatę dopiero przy następnym rozliczeniu. Czyli ile dni ci zostanie, tyle dni masz UHD w prezencie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@selene @tukan

Nie wiem czy tak, to działa. Miałem opcje HD potem zrobiłem upgrade do UHD. Ten Netflixowy HDR jest taki sobie, natomiast UHD wygląda coraz lepiej widać to chociażby w Atypical 2. 

Moim zdaniem warto. Na pewno, ktoś na forum kupi od ciebie jeden lub dwa ekrany i pokryje różnicę w cenie. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...