Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Maniak utrzyma ten poziom to dla mnie będzie najlepszą nowością tego roku. Bardzo przyjemnie się to ogląda, gra aktorska dwóch głównych aktorów jest przyjemna i zachęcająca a sam motyw serialu jest bardzo ciekaw. Retro stylistyka (filmik który oglądali w drugim odcinku XDDDDDDDD) bardzo spoko i co zaskakujące sam świat jest intrygujący.

Za to czwarty odcinek mnie kompletnie zaskoczył i jak dla mnie to już jest banderas sezonu. Miałem wrażenie jakbym oglądał Fargo. :obama:  Oby tak dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2018 o 12:59, Mendrek napisał:

Mi się PD Police bardzo podoba, w sensie wiem czego się spodziewać - kloacznej sieki pełnej absurdu o głębi kałuży z porannej mrzawki. Jak się ma odpowiednie podejście i zamiłowanie do brzydkich żartów, to takie coś jest niezwyke odprężające. 

O tak. Po pierwszym odcinku zastanawiałem się czy poświęcać czas na żarty o kupie, ale ostatecznie zrobiło się jednak całkiem zabawnie. Przynajmniej idą na całość, co jest w epoce politycznej poprawności miłą odmianą. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2018 o 13:27, Sep napisał:

To najnowsze netflixowe filmidło Powstrzymać mrok odradzam, męczy okrutnie. Dwie godziny wycięte z życia.

Nie wiem co pokazuje trailer ale zapewne sporo akcji a film okazuje się mocno onirycznym i alegorycznym thrillerem który porównałbym z ostatnio popularnym 'kochaj albo nienawidź' Mandy Cosmatosa. Z tym że tu zamiast kwasowej art grindhouseowej jazdy mamy senne, osamotnione i przytłaczające klimaty Alaski. Jak komuś się podobało Blue Ruin tegoż samego reżysera, Wróg Villeneuv'a, Valhalla Rising Refna to tu się odnajdzie bez problemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...