Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Orzeszek napisał:

Mówie wam słuchajcie sie kanabisa, poszedłem na abucoins to odrazu dotpay fśśśśśśśśśt 300zł, INWESTUJ W LSK <KUP_ZA_68PLN> (głos robota) Teraz sprzedałem wszystkie LSK, przelałem na swoje konto te 300zł co włożyłem i operuje teraz Z A R O B K I E M 80zł. stać mnie na śniadanie w hotelu. ogólnie mega zadowolony jestem, następnym razem jak będzie podobny krach trzeba będzie debet w kredytówce wyczyścić xd

 

dzięki kanabis za cynk o kryptowalutach

3 minuty temu, Lucek napisał:

no wchodzę w zakładkę Wpłać >> PLN i dupa, tylko zwykły przelew ehhhhhhh :/ chyba, że masz na myśli ten bitmarket24 co ktoś polecał przed chwilą

 

No ale to tam też jest napisane by użyć bm.pl z danymi do zwykłego przelewu albo chyba nawet można użyć po prostu szybkiego przelewu w banku żeby kasa była zaksięgowana dużo szybciej :D

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, raven_raven napisał:

No ale to tam też jest napisane by użyć bm.pl z danymi do zwykłego przelewu 

 

jezu xD

 

szybkiego przelewu z millennium się nie da, próbowałem wczoraj :/ no trudno, kupię dzisiaj - wczoraj kupiłem trochę tego co chciałem za eter, który już miałem, a dzisiaj po prostu dokupię eteru. I tak traktuję to jako długoterminową inwestycję raczej, więc trudno, zarobię mniej (albo stracę więcej :potter:

Odnośnik do komentarza

Na forum bitcoin piszą masowo o kradzieżach z giełdy bitbay.pl, radzę poczytać.

 

oczywiscie większość asów okradzionych to ci co nie mieli 2fa i często te same hasła na giełdę co i na maila, ale mimo wszystko polecam nie trzymac środków na giełdach, wrzucajcie wszystko do portfeli

 

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Jest w sumie parę czynników, które nie wiem do końca jak wpłyną na to wszystko:

- future'y z grudnia się kończą i może być ciśnienie na obniżenie ceny jak się da przed końcem a następnie pompa po ich skończeniu

- agencje ratingowe (xDDDD) mają bodajże jutro wydać jakąś opinię nt. krypto, być może źle to wpłynie na cenę

 

No i też mam wrażenie, że jakoś tak blisko się wahamy tej psychologicznej bariery 10k, która nie bardzo chce pęknąć. Nawet jak spadnie na chwilę, to zaraz szybciutko jest wciągane powyżej 10k. Ale jak już je,bnie, to będzie panika i polecimy naprawdę nisko.

Z drugiej strony są ogromne ściany koło 9,5k, rzędu ponad 1000BTC nawet. I do tego wszystkiego jest ten śmieszny USDT, który wydaje się istnieć tylko po to, by właśnie w razie spadku ceny służyć do interwencyjnego skupu i sztucznego podtrzymywania ceny. No ciekawie to wygląda, niemniej coś mi w głowie mówi "andrzyj to j,ebnie"

 

I jak zawsze - to wszystko jest totalnie z du,py, mogę się całkowicie mylić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...