Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu się odkoorwia? Wiesiek był 3 lata na topie, teraz RDR2 jest wyznacznikiem nowej jakości na długie lata.

 

Można się rozejść. Konie się same nie nakarmią, popracujcie trochę w obozie zamiast toczyć takie dyskusje. 

Odnośnik do komentarza

Mam problem i proszę Was o radę/wskazówki. Zupełnie w tej grze nie potrafię strzelać. Ktoś na mnie randomowo wyskakuje na środku stepu - w 80% przypadków kończę jako trup. Nie rozumiem systemu strzelania. Nie wiem o co chodzi i jak celować w tym spowolnieniu czasu. Nie wiem jak długo mam trzymać R3 i jak namierzać cele. Nie wiem też z jakich ustawień kontroli mojej postaci mam korzystać (wyłączony miałem tylko auto-aim ale chyba to z powrotem włączę).

 

już wszystko wiem, dzieki

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Bomby prawdy :)
A z Cyberpunkiem to też nie przesadzajmy - po RDRII to ja już postrzegam tego CP2077 jako ciut lepszego Deus Exa - interakcje ze światem i NPCami robi się tak, jak w najnowszym dziele Rockstar, a nie za pomocą opcji dialogowych. Tutaj jest to wszystko tak organiczne, że ciężko będzie to przebić.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ornit napisał:

 Nie wiem o co chodzi i jak celować w tym spowolnieniu czasu. Nie wiem jak długo mam trzymać R3 i jak namierzać cele.

 

celujesz na kolesia, wciskasz prawą gałkę i namierzasz dowolną część ciała, system sam zaznacza cele, wciskasz prawy spust, padają strzały

Edytowane przez maciekww28
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Il Brutto napisał:

Ciekawe ile będzie trzeba odczekać, żeby można było skrytykować mesjasza na forum bo ja już bym chciał napisać co mi się nie podoba ale się boję :frog:

 

To ja bede pierwszy. Po 4h grania, RDR2 mnie znudzilo. Skonczylem na skopaniu drzwi kosciola. Te wstawki, ze niby film, gdzie moje wiadro? Drugie GoW sie szykuje. Owce beda bronic. Rozi okrzyknie gra roku, Teddy napisze recenzje zeby hajp zaczal wrzec, a ja nadal nie wiem, czym sie ludzie tak zachwycaja.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mojave napisał:

 

To ja bede pierwszy. Po 4h grania, RDR2 mnie znudzilo. Skonczylem na skopaniu drzwi kosciola. Te wstawki, ze niby film, gdzie moje wiadro? Drugie GoW sie szykuje. Owce beda bronic. Rozi okrzyknie gra roku, Teddy napisze recenzje zeby hajp zaczal wrzec, a ja nadal nie wiem, czym sie ludzie tak zachwycaja.

No szykuje się drugie gow, kolejna swietna produkcja w 2018. Co za generacja :banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ide odpalic to u kolezki, ale z tego co juz widze po obiektywnych reckach i kilku postach tutaj, no to mesjasza nie ma, tak jak przewidywalem. 

 

nadal jestem bardziej podjarany DS, ostatnio sobie odswiezylem trailerek ze spacerkiem po kraterach i znowu mi szczena opadla.

Edytowane przez Najtmer
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Mojave napisał:

 

To ja bede pierwszy. Po 4h grania, RDR2 mnie znudzilo. Skonczylem na skopaniu drzwi kosciola. Te wstawki, ze niby film, gdzie moje wiadro? Drugie GoW sie szykuje. Owce beda bronic. Rozi okrzyknie gra roku, Teddy napisze recenzje zeby hajp zaczal wrzec, a ja nadal nie wiem, czym sie ludzie tak zachwycaja.

 

Dobra cofam wszystko.

 

Spoiler

Wlasnie najebalem jakiemus Polakowi za dlugi, ktore zrobil u Niemca.

 

GOTY.

Odnośnik do komentarza

Robiłem challenge ze strzelaniem do ptaków z pociągu (co niestety wiązało się z dość dużą grzywną - 60$), no i jak się udało to wyskoczyłem gdzieś na bagnach, a że jestem honorowy, to dałem się aresztować. 35$, które miałem w kieszeni poszły na straty, wyszedłem bez grosza z pierdla w Saint Denis, ale miałem przy sobie jedną sztabkę złota z tego spalonego "komisariatu, niedaleko naszego pierwszego obozu, więc nie przejąłem się tym zbytnio. Poszedłem do pasera, opchnąłem sztabkę, obkupiłem się u rusznikarza i u krawca, no i postanowiłem wracać na szlak, a tu mi jakiś zdesperowany barman wybiega i prosi o pomoc z pewnym problemem, przez który nie ma klienteli - kuźwa, proste, a jakie fajne zadanie - lepsze niż większość misji głównych w innych sandboxach :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...