Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, piotros napisał:

Kurcze, tak czytam o bugu ze znikającymi osobami i ich misjami (Sadie, Abigail i Jack) w drugim rozdziale, no i chyba mnie to dotyczy. :( Nie pamiętam, żebym z nimi rozmawiał w obozie, a tym bardziej robił z nimi misje. :( Będę musiał jeszcze to sprawdzić później, ale jestem zmartwiony.

Nadal jestem w drugim rozdziale i kończą mi się misje widoczne na mapie i teraz nie wiem czy kontynuować dalej, czy czekać na patcha, który to poprawi. A już na pewno nie mam ochoty zaczynać od początku, żeby te osoby pojawiły się w obozie.

A najlepsze, że nie byłem świadom, że coś mnie omija w grze. Aż odechciało mi się dalej grać :( Sprawdzę faktycznie czy osoby zniknęły i spróbuję zgłosić problem do supportu.

Ktoś też napotkał ten problem?

A jak ktoś ma tego buga to przegapi jakieś konkretne misje czy tylko pogaduchy przy ognisku? Bo u mnie nie ma Abigail i Jacka,z Sadie jednego questa robiłem ale to chyba był quest od innej postaci a Sadie sie tylko podczepiła.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Yakubu napisał:

No nie jest kolorowo. Jeszcze jeden ten sam przykład spotkałem.

  Pokaż ukrytą zawartość

gdzieś na wschodzie podczas zwiedzania mapki rozbiłem obóz i nagle podbiło do mnie dwóch typków. Nastraszyli mnie, że to ich teren i żebym spyerdalał i następnym razem będą mniej gościnni, a jak już odjeżdżali to ja cyk i obu typków upiekłem na ognisku. No i jak się pewnie domyślacie spotkałem ich drugi raz. Coś kuleje ewidentnie. Mogę się założyć, że tak samo jest z każdym nieznajomym typem.

Ja pierdolę, goście, to jest tylko gra wideo. I w niej zdarzają się błędy, zdarzają się przeoczenia. To nie jest prawdziwy świat. Czasami koń się zaklinuje, czasami gościu, którego rozsmarowaliście, pojawi się znowu. Nawet gry od Rockstar tak mają.

 

 

KOLEDZY BIEGŁEM KONIEM I NAGLE MU NOGA ZAPADŁA SIĘ POD ZIEMIE :/ MIELIŚCIE TAK? TAK KONIE SIĘ NIE ZACHOWUJĄ DZWONIĘ DO ROCKSTARA

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rozi napisał:

Ja pierdolę, goście, to jest tylko gra wideo. I w niej zdarzają się błędy, zdarzają się przeoczenia. To nie jest prawdziwy świat. Czasami koń się zaklinuje, czasami gościu, którego rozsmarowaliście, pojawi się znowu. Nawet gry od Rockstar tak mają.

 

 

KOLEDZY BIEGŁEM KONIEM I NAGLE MU NOGA ZAPADŁA SIĘ POD ZIEMIE :/ MIELIŚCIE TAK? TAK KONIE SIĘ NIE ZACHOWUJĄ DZWONIĘ DO ROCKSTARA

ty no nie na takie rzeczy przymykam oko, ale jednak tak chamski respawn przy tak poruszającym "queście" jest nie na miejscu ;/ żałuję że tam wbiłem z powrotem po paru dniach, bo spodziewałem się takiego rozczarowania.

 

zaraz odpalam grę i jeszcze raz mu wy(pipi)ię z shotguna w łeb a ciało podpalę, do skutku

 

A potem idę szukać tych rewolwerowców dla strangera. Szkoda że jak na razie wszystkie stranger missions na jakie natrafiłem to znajdźki (papierosy, petroglify, kości dinozaura i mapa ze skarbem), ale kto wie, może jakaś ciekawa historia z nich wyjdzie, oby.

Odnośnik do komentarza

Jestem gdzieś w połowie 6 chaptera, nie chcę za szybko skończyć tej historii dlatego jeżdżę po całej mapie w poszukiwaniu jakichś strangerów. Między innymi 3 raz spotkałem tego kolesia co szuka Gavina, teraz gdzieś w środku lasu xD

 

No i najlepsze co udało mi się znaleźć dam w spoiler

 

Pisałem jakiś czas temu że spotkałem w lesie kolesia który biegał nago w lesie i wył jak wilk. No to udało się z nim skonfrontować

:) 

 

 

@devilbot tak, to jest prawdziwy news.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szejdj napisał:

Ciekaw jestem czy doczekamy się kiedyś odpowiedzi od Rockstar czemu tak spi,erdolili poruszanie i strzelanie w tej grze.

A to nie możesz poświęcić tak na oko z 10 minut by sobie je poprawić?;)

Dobra zgrywam się, nie da się poprawić a już qrwicy można dostać przy misji z rozdawaniem bimbru. 

Tam to jest dopiero sokole oko. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Skończyłem właśnie misje Błogosławieni Cisi w Strawberry z Micahem.

Spłaciłem bounty w tym stanie, ale z niezrozumiałych dla mnie powodów mam status Dead or Alive na południu, gdzie miałem właśnie jechać robić ostatnia misje która narazie mi została na mapie - z Javierem Escuellą i Seanem.

WTF? To jakiś błąd w grze, czy to zniknie za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza

Pograłem dalej i wygląda na to, ze u mnie jednak jest wszystko okej z postaciami, miedzy innymi Jack'iem.  Dzieciak po raz pierwszy pojawił mi sie w obozie, po wykonaniu pierwszej misji dla John'a. Zaraz potem, jak tylko pojawiłem sie w obozie Abi spytała mnie, czy sie nim zajmę, bo chłopak sie nudzi - to jest ta misja z wędką :ohboy: uff

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...