Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, że do wszystkich domostw wchodzić nie można ale kopniaki w drzwi robić może ale i tak to nie działa. Próbowałem na początku na jakiś tam 10 domach z kopa wejść ale ni dy rydy. Tak jakby ten kopniak w drzwi jest po prostu bez sensu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Te misje jako bounty hunter to niezła beka. Groźny poszukiwany przestępca, ścigają go dziesiątki innych bounty hunterów a tu cyk na mapie i jedziemy w konkretne miejsce. Strasznie to spłycone. Obszar poszukiwań powinien być dużo dużo większy, kolesia powinno się tropić jak zwierzynę, szukać jakichś wskazówek jego obecności, rozpytywać mieszkańców itp a nie tak hop siup wszystko podane na tacy. Tak wiem przecież mogę grać bez mapy ale mimo wszystko powinno to trochę inaczej rozegrać.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, c0ŕ napisał:

W ogóle ja pier.dolę, je.bany Marko Dragic xD  To drugie spotkanie z nim jest jakoś godzinę czasu gry możliwe? Widziałem może ikonkę na mapie jakieś trzy razy, za każdym razem jak próbuję do niego dojechać to ikonka znika, nawet jak próbuję spać i budzić się o różnych porach dnia to ikonki nie ma xD

 

ehh ci ekscentrycy tacy niedostępni

W poprzedniej misji powiedział, żebyś odwiedził go w jego domu w nocy.

Odnośnik do komentarza

Trochę nie ogarnąłem dzisiaj jak robiłem challenge na łapanie ryby na torach. Chciałem ją wypuścić no i cóż...

 

Daje w spoiler, oglądać tylko po przejściu trybu fabularnego żeby nie płakać o zepsucie gry.

 

 

Spoiler

 

 

 

Edytowane przez wojnar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, c0ŕ napisał:

W ogóle ja pier.dolę, je.bany Marko Dragic xD  To drugie spotkanie z nim jest jakoś godzinę czasu gry możliwe? Widziałem może ikonkę na mapie jakieś trzy razy, za każdym razem jak próbuję do niego dojechać to ikonka znika, nawet jak próbuję spać i budzić się o różnych porach dnia to ikonki nie ma xD

 

ehh ci ekscentrycy tacy niedostępni

Między 22:00 a 05:00 tylko musi być burza w okolicy w tych godzinach żeby misja sie aktywowała.

Odnośnik do komentarza

Tak, już ogarnąłem ten quest :lapka:

 

za to lowie teraz ryby z panem weteranem i za nic nie mogę złowić tego szczupaka. Palce mi już odpadają od kręcenia analogami a szczupak nawet się w żaden sposób nie przybliża ;/ inne małe ryby jakoś lowilem ale tu już nie wiem co robię nie tak i radą nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza

grube spoilery z rodziału 6/epilogu



No nie spodziewałem się, że tak się zakończy ten rozdział. Zdziwiło mnie, że Dutch mimo wszystko nie wykończył tego śmiecia Micaha a Arthur został sam na skale. Troszkę się wkur.wiłem, że tak ucięli ten rozdział a w epilogu znowu John i tym razem dojenie krówek. :/ 

Z jednej strony fajne wyciszenie (mam nadzieję, że przez burzą), ale z drugiej no jak będzie chuyowy ten epilog to się wkur.wie.

Odnośnik do komentarza

Spoiler dotyczący obozu w 6 rozdziale:

Spoiler

 

Po tych wszystkich wydarzeniach atmosfera diametralnie się zmieniła. Na dobre wyszło to chyba tylko Swansonowi, który przestał ćpać i chlać. :D Za to Karen ciągle na rauszu, nawet Pearson się od czasu do czasu zatacza. Wujaszek to wiadomo - totalna wy.(pipi)ka przeplatana momentami, w których zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Do tego Micah, którego nie sposób znieść, szczególnie gdy nabija się z aktualnego stanu Arthura.

 

Dutch też totalnie odpłynął i coś tam przebąkuje o kolejnym wielkim planie. Za każdym razem tak to wygląda:

giphy.gif

 

Dlatego trzymam się z dala od obozu i wolę łowić rybki z Hamishem czy uczyć nieznajomą posługiwać się bronią.

 

 

Edytowane przez Bigby
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...