Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat van der Linde jest zayebistym liderem gangu. Ma swoje poglądy, których broni i jest świetnym mówcą potrafiącym porwać za sobą ludzi. Z czasem jednak popada w odmęty szaleństwa bo to grozi każdemu, kto dociera do skrajności. 

 

Sam czuję, że gdybym w tamtych czasach trafił na taką osobę jak on vide Arthur czy John to też poszedłbym za nim i skoczył za nim w ogień.

 

Innymi słowy - świetnie napisana postać. A wręcz powiedziałbym, że świetnie rozwinięta, bo 8 lat temu było to widać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Farmer napisał:

Nie wiem ile na liczniku już mam ale procentowo to jakieś 50-55% gry oraz fabuły i właśnie wpadły mi do torby

  Pokaż ukrytą zawartość

hełm i topór i sobie latam jak ten Thor.

Fajnie jak po wielu godzinach gry odkrywasz coś nowego co cały czas tam było.

to hełm też tam był? Muszę się cofnąć xd

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Farmer napisał:

Nie wiem ile na liczniku już mam ale procentowo to jakieś 50-55% gry oraz fabuły i właśnie wpadły mi do torby

  Ukryj zawartość

hełm i topór i sobie latam jak ten Thor.

Fajnie jak po wielu godzinach gry odkrywasz coś nowego co cały czas tam było.

Też wczoraj znalazłem jak polowałem na ptaszki dla Pani Hobbs 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Yakubu napisał:

 

  Ukryj zawartość

to hełm też tam był? Muszę się cofnąć xd

 

Spoiler

No był. Na półce pod sklepieniem.

A co do Dutcha...

Spoiler

Przecież van der Linde to socjopata co jest paradoksem samym w sobie skoro jest liderem grupy. Tylko dzięki swojej zmyślnej elokwencji potrafił tak długo utrzymać gang w kupie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dutch jak to Dutch. Czasami też bym go zastrzelił na powitanie, bo widać, że bredzi i często nie panuje nad sytuacją. Za to Arthur jest fenomenalny. Przed premierą myślałem, że będzie to bohater jakich wielu, tło dla pozostałych (w tym Johna) - jakże się myliłem. Na każdym kroku widać jak kluczowa jest to postać dla całego gangu,

Spoiler

a jego zmiana na przestrzeni poszczególnych rozdziałów jest niesamowicie zrealizowana, szczególnie gdy dowiaduje się o swojej chorobie i jak na nią reaguje.

 

Dodatkowo polecam regularnie zaglądać do jego pamiętnika.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Bigby napisał:

Dutch jak to Dutch. Czasami też bym go zastrzelił na powitanie, bo widać, że bredzi i często nie panuje nad sytuacją. Za to Arthur jest fenomenalny. Przed premierą myślałem, że będzie to bohater jakich wielu, tło dla pozostałych (w tym Johna) - jakże się myliłem. Na każdym kroku widać jak kluczowa jest to postać dla całego gangu,

  Ukryj zawartość

a jego zmiana na przestrzeni poszczególnych rozdziałów jest niesamowicie zrealizowana, szczególnie gdy dowiaduje się o swojej chorobie i jak na nią reaguje.

 

Dodatkowo polecam regularnie zaglądać do jego pamiętnika.

Może mam dałna ale jak otworzyć ten pamiętnik? 

Odnośnik do komentarza

Do osób, które skończyły grę:



Które zadania poboczne związane ze zbieractwem warto robić? Ale tak naprawdę warto a nie, że po zebraniu wszystkich dostanę jakieś byle co i tylko będę czuł stratę czasu. 

 

Patrząc na interaktywną mapkę widzę jakieś wskazówki dotyczące seryjnego mordercy. To jest jakiś quest, który się gdzieś odblokowuje czy po prostu trzeba wejść w interakcje z pierwszą i on sobie gdzieś tam leci ale nie jest nigdzie dokumentowany?

 

Warto pojechać do Armadillo i ogólnie pozwiedzać mapkę z jedynki?

 

Odnośnik do komentarza

Taki czerwony ptaszek z nastroszonym czubem, jak z logo CDP Red prawie - dosyć pospolicie występuje, często spotykałem w okolicy rzeki, na tych kamieniach w wodzie zasiadał.

northern-cardinal-male-58a6dae73df78c345



Kurła, najlepsze jest to, że dzięcioła i cardinala dość szybko zdobyłem, ale szczura do teraz nie mam... No i ostatnio zaglądam do torebki, a tu dzięcioła brak - chyba musiałem Pearsonowi oddać z rozpędu... :frog:

Edytowane przez Wredny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obstawiam ze dzieciola mozna jakos uslyszec jak sie przejedzie obok lasu.

Szczury pierwszy raz spotkalem w lagras jak jadly rozkladajacego sie dzika.

 

Wiec obstawiam ze jakbys rzucil jakiegos jelonka i poczekal z dzien to by mogly sie pojawic. Ja pieprze to choc babka niezle placi. Wole zrobic wyzwanie co trzeba 3 niedzwiedzie oskurowac. Niedzwiedzia latwiej zobaczyc :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...