Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mała ta mapa,w którymś preview czytałem ze było dużo mapy na południe może cos źle zrozumiałem. I gdzie na tej leakniętej mapie ma być pustynia bo jakos nie widzę.

 

 

Hype wylewami sie uszami,empik,mm,euro nie dajcie pupy bo odparuje jak pudełeczko na mnie w piątek nie będzie czekało w którymś ze sklepów

 

Edyta:W sumie juz można śmiało zakładać że R* pociśnie RDO jak GTO mam nadzieje że nie przytną w uja i co dodadzą do online będzie dostępne w singlu bo z tego co wyciekło w poradniku to kubeł zimnej wody na łeb

3 rewolwery,3strzelby 3karabiny,toporek nóż

i  reskiny tych samych modeli  z odrobinę zmienionymi statami 50 unikalnych broni bulwoXDXDXDXDXD .Oj będzie dojenie na $$ w online

Edytowane przez kudlaty88
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak wiadomo mapa wyciekła już w sumie cała.

 

Spoiler

Ku rozczarowaniu wielu osób nie widać tam Meksyku. Raczej go nie będzie. Chyba, że jest jeszcze jedna strona w poradniku gdzie jest sam meksyk ale szczerze w to wątpię. 

Niektórzy już rozpaczają bo fakt w RDR1 Meksyk miał swój klimat zwłaszcza przy pierwszej wizycie. W moim przypadku pięknie to wyszło, zachód słońca, klimatyczna muzyczka i piękne widoki.

 

Ja tam jakoś nie płaczę z tego powodu i mam nadzieję, że R* przygotował odpowiednik "pierwszej wizyty w meksyku". Żeby teren nie świecił pustkami.

 

A ja dalej bez żadnego preordera. Czekam na lokalny sklep bo prawdopodobnie będzie miał w czwartek koło 18. Jak nie to albo digital albo fizyk w piątek bo i tak do 16 w robocie :)

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

Niestety ale gardzę tym sortem ludzi rzucających jakieś teksty o natywnym tym tamtym i 4k i że mu fpsy spadły o 3 klatki.

Grafika, grafiką ale jak dostane wypaśnie piękną grę która będzie nudna i nic wprowadzi nic nowego to po co mi to 86K UHD HWDP? 

Ci gracze pośród tych wszystkich klatek, interlinii, spadków zapomnieli o jednej ważnej kwestii: "miodność". To ratuję grę.

Dlatego porównanie RDR2 na X czy Pro czy PS4 to dla mnie zwykła ciekawostka. A wybrałbym tę wersję na której mi się lepiej gra. 

 

Assasins Creed wpadł w taką pułapkę wydawania gier co rok i od ADC3 leciał crap za crapem. Dobrze, że AC:O dało radę. Nie wiem po co ten Odyssey tak szybko, bo nawet nie ograłem dodatków. 

Odnośnik do komentarza

Też nie wiem po co wydają ac co roku i jakie debile w to graja :dunno:

 

Co do klatek. Grywalność wiemy że bęzie dobra. W gre jeszcze nikt nie grał to o fabule nie pogadasz. Więc temat sztucznie nadmuchiwany jest gadkami o tym gdzie ktoś kupił, czy dojdzie na premiere i ile fps w jakiej rozdzielczości będzie na danej konsoli. Wierzę że po premierze tutaj nie będą ludzie zaśmiecać tematu tak jak przestali zaśmiecać temat ac odyssey i innych gier zaraz po premierze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...